Смарт годинник для спорту - як особистий цифровий асистент

Одні люди використовують таку техніку виключно для фіксації та моніторингу результатів власних тренувань. Інші ж набувають смарт годинник для спорту з метою поліпшити результативність або більш інтенсивно набрати форму. На прикладі нової функції Garmin Coach розповімо, як ваші смарт годинник може стати непоганою альтернативою особистому тренеру.

Малими кроками до великої мети

Поганий тренер змусив би відразу бігти на знос, і злився якщо ви б не подужали задану дистанцію. Але розумні спортивні годинники працюють за іншим алгоритмом, вважаючи що людина з будь-якої фізичної формою може пробігти марафон.

За задумом розробників, Garmin Coach робить процес тренінгу максимально персоналізованих. Грубо кажучи, годинник (за допомогою нової функції) допоможуть пробігти або проїхати 1 км, для початку, поступово покращуючи ваші показники.

Сумісність

Коли компанія Garmin презентувала нову функцію, вона стала доступною виключно для преміальної лінійки MARQ. Сьогодні персональний цифровий тренер доступний для наступних моделей Garmin:

  • Fenix ​​5, 5x, 5s;
  • Vivoactive 3 (в тому числі версія Music);
  • Forerunner 45;
  • Forerunner 245;
  • Forerunner 645 (645 Music);
  • Forerunner 935;
  • Forerunner 945.

Вже зараз компанія дає можливість використовувати Garnin Coach для покупців з різними уподобаннями та фінансовими можливостями. Швидше за все, з появою оновленого ПО і нових версій пристроїв, така функція буде доступна і для інших спортивних годин компанії.

Перед тренуванням

Головна зручність цифрового асистента в досить простою і зрозумілою експлуатації. У вашому смартфоні повинна бути встановлена ​​програма Garmin Connect. Після синхронізації годин з телефоном, можна приступати до налаштування. Garmin Coach запропонує вибрати один з планів тренування. Далі система запросить дані про вашу фізичну форму. Постарайтеся відповісти максимально чесно. Від цього залежить ефективність ваших майбутніх тренінгів.

Плани тренувань

Фінальний крок перед початком занять - вибір тренера. Система дозволяє створити тренера-реального людини. Для вас доступні: олімпійський чемпіон, фізіолог і фізіотерапевт. У кожного свої методи і плани тренувань. Наприклад, середня програма для подолання 5 км розрахована на 6-20 тижнів, в залежності від вашої форми і переваг.

 11.06.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок