Складний вибір: який фітнес браслет купити в Києві онлайн

Фітнес браслети випущені після 2018 року всі більше нагадують смарт-годинник. Виробники гаджетів намагаються залишити на ринку окрему нішу для вищевказаних пристроїв, але все частіше наділяють їх більш просунутими функціями: навігація, можливість приймати дзвінки, відповідати на повідомлення і т.п. Розглянемо кращі фітнес браслети, які пропонують офлайн магазини Києва, на підставі цього дізнаємося яким чином купити найбільш оптимальний устрій.

Критерії для вибору

  • Будь-браслет для фітнесу залишиться всього лише аксесуаром, якщо для нього не існує спеціального додатка на смартфон. Таку думку поділяють далеко не всі виробники гаджетів для занять спортом. Перед покупкою слід почитати відгуки, поцікавитися у людей, які мали досвід використання фітнес браслета того чи іншого бренду.
  • Вартість гаджета пропорційно збільшується зі зростанням можливостей останнього. Така тенденція цілком закономірна, але не завжди об'єктивно відображає реальну ціну фітнес браслета. Для того, щоб не переплатити за електронний аксесуар слід використовувати наступну формулу: Вартість = функціонал + якість.
  • Модельний ряд. Одні компанії просувають на ринку тільки один власний продукт (такі, як Xiaomi з браслетом Mi Band), тоді як інші пропонують своїм клієнтам широку лінійку гаджетів. До таких належить компанія Garmin. Якщо раніше американський виробник робив акцент виключно на якість і функціонал, то зараз їх модельний ряд представлений моделями, кожна з яких зроблена для людей різної статі, віку та соціального статусу: Vivosport, Vivofit, Vivofit jr, Vivofit 4, Vivosmart 3, Vivosmart HR, Vivosmart HR +.

Що ще взяти до уваги

Фітнес браслет, в 2019 році, повинен мати зручний інформативний екран, з можливістю відображення ключових параметрів тренінгу і показників здоров'я. Так, у Garmin Vivosmart HR + сенсорний трансфлектівний екран з покриттям антивідблиску для швидкого перегляду необхідної інформації, навіть під прямими сонячними променями.

Не всі фітнес браслети, які мають значний функціонал, є якісними за замовчуванням. Перед покупкою дізнайтеся більше про ті можливості девайса, які дійсно знадобляться як в тренуваннях, так і в повсякденному житті.

 17.04.2019
 (30 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок