Сервісний центр в місті Київ (лівий берег): ремонт відеореєстраторів

Навіть дорогі і функціональні девайси можуть зламатися в будь-який момент. Вам пощастить, якщо просто злетіла прошивка або потрібно поміняти роз'єм. Але є і більш серйозні проблеми. Наприклад, розбитий екран або непрацюючі мікросхеми.

Якщо шукайте ремонт відеореєстраторів, Київ (лівий берег) - то місце, куди вам потрібно. Тут знаходиться сервісний центр Aparat, який оперативно ремонтує портативну техніку.

У статті поговоримо про ремонт відеореєстраторів і поширених поломки.

Часті поломки обладнання

Відзначимо, що більшість несправностей і глюків типові і схожі для всіх брендів. Але зустрічаються і окремі «болячки», властиві певним моделям. Наприклад, в одних часто ламається роз'єм зарядки, а інші не включаються після невеликого сонячного впливу або морозу.

Часті поломки реєстраторів.

  • Проблеми з флеш-картою;
  • Не включається, пищить або дає перешкоди на зображенні;
  • Немає зображення;
  • Екран не реагує на натискання.

Якщо помітили один з перерахованих вище або інший косяк в роботі девайса, не затягуйте і звертайтеся в сервісний центр Aparat.

Майстерня надає повний спектр послуг з ремонту відеореєстраторів. На сайті вказано детальний прайс з цінами на ремонт. Вартість деяких послуг потрібно уточнювати у менеджерів.

Що робити, якщо зламався реєстратор?

Коли зіткнулися з проблемою, приїжджайте за адресою, вказаною на сайті. Якщо ви з іншого міста, не турбуйтеся. Непрацюючу техніку можна надіслати нам Новою поштою.

Коли будете відправляти посилку, прикладіть записку з описом проблеми та необхідні для коректної роботи девайса аксесуари. Також не забудьте вказати контактні дані та телефон для постійного зв'язку з вами.

Будь-який ремонт у сервісі Aparat починається з діагностики. Тільки після неї, фахівець оголосить діагноз. Час ремонту залежить від тяжкості проблеми. Починка роз'єму або слота для карти пам'яті займає 30 хвилин, а заміна контролера або мікросхеми може тривати кілька годин.

Сервісний центр ремонтує обладнання тільки з використанням оригінальних запчастин і комплектуючих.

 31.10.2019
 (38 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок