Сервісний центр: установка карт, оновлення ПЗ і інші супутні послуги

Своєчасне оновлення програмного забезпечення, карт, планові діагностичні роботи: все це може вкрай позитивно відбитися на роботі вашого навігаційного пристрою. А значить, краще робити всі заходи дійсно вчасно.

Нижче розповімо чим займається наш сервісний центр: установка карт, оновлення ПЗ, діагностика і ряд інших необхідних послуг завжди доступні клієнтам.

Популярні питання нам

Найчастіше до нас звертаються з декількома проблемами. Якщо відкинути типові поломки, то це - необхідність оновити карти, відновити роботу ПО, русифікувати навігатор і провести діагностичні роботи. А тепер до питань.

Навіщо оновлювати карти?

Відразу відзначимо, що карти потрібно оновлювати хоча б раз в 3 місяці. І, можливо, перед поїздкою в інший, малознайомий місто. Це вбереже вас від неприємних сюрпризів у вигляді відсутніх банкоматів, незрозумілих доріг та інших складнощів.

Отже, карти оновлювати потрібно. Світ змінюється, постійно з'являються нові об'єкти інфраструктури, розвиваються дороги, старі польові пропадають. Та що там казати - за рік може вирости цілий район міста ... А уявіть, при цьому всім ви користуєтеся торішньої картою. Чи не порядок.

Коли потрібна перепрошивка?

Систему теж потрібно оновлювати, як і карти. І якщо ви це зробили в неофіційному сервісі, то можуть виникнути помилки. Неприємно і, безумовно, може нашкодити роботі пристрою. А потім вже точно знадобиться перепрошивка.

Загалом, щоб не ризикувати системою навігатора, краще відразу користуйтеся послугами спеціалізованих центрів.

Чи можна завантажити оновлення в інтернеті?

Можна, можливо. З офіційних сайтів виробників, попередньо оплативши оновлення. В інших випадках ви дуже ризикуєте встановити неякісне поновлення, можливо, з помилками і дефектами. І потім вже доведеться йти не за тюнінгом ПО, а за повноцінним ремонтом. Чи варто воно того?

Сервісний центр компанії Aparat завжди радий бачити вас в Києві. Знаходимося на Лівому Березі. Вся додаткова інформація за телефонами, вказаними на сайті.

 03.03.2020
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок