Сервісний центр Garmin в Україні: на варті спокою своїх клієнтів

Навіть найдорожча і якісна техніка може вийти з ладу. Якщо автомобілі преміум-класу потребують капітального ремонту після певної кількості пробігу, то що говорити про їх невеликих складових - навігаторах?

Як би там не було, але сервісний центр Garmin в Україні завжди радий допомогти своїм клієнтам виправити як серйозну поломку навігатора, так і трохи підправити його стан на краще.

Типові причини поломок навігаторів Garmin

Навряд чи навігатор просто так без вагомих причин перестане працювати. Як правило, виходу з ладу передує його падіння або удар. Або якийсь механічний вплив, який в результаті призводить до наслідків.

До нас часто звертаються з розбитим склом і зламаним роз'ємом живлення. Саме ці дві поломки залишаються найпопулярнішими серед користувачів. І причини у них виключно механічні.

З системними помилками клієнти приходять рідше, проте і з такими неприємностями ми також завжди готові прийняти вас.

Як працює сервісний центр?

Як і інші ремонтно-сервісні організації, ми працюємо по простому і зрозумілому алгоритму.

  • Ви телефонуєте і консультуєтеся з менеджером або приходьте в сервіс особисто - розповідаєте про поломку і інших важливих нюансах.
  • Залишаєте навігатор співробітнику, після чого ми проводимо діагностику і підраховуємо точну вартість всіх необхідних заходів.
  • Після схвалення майстер приступає до роботи і повертає до життя ваш навігатор.
  • По закінченню робіт ви забираєте готовий пристрій з річною гарантією на ремонт.

Відзначимо, що всі запчастини і складові деталі навігаторів Garmin у нас завжди в наявності, а тому клієнтам не доводиться витрачати час на тривале очікування запчастин під замовлення.

Ми міняємо дисплеї, роз'єми живлення, кнопки та інші складові сучасних навігаторів. При цьому намагаємося виконати всі роботи оперативно, щоб клієнт не витрачав багато часу на очікування ремонту свого пристрою.

Все, що вам потрібно для отримання послуги - розповісти менеджеру про природу поломки, принести навігатор і дочекатися його швидкої лагодження.

 21.08.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок