Сервісний центр Гармін: Київ з нами

Ви - активний користувач навігаційної техніки Garmin? Відмінно. Ми теж. Вона дійсно якісна і доводить це з завидною постійністю. Незважаючи на це, все ж трапляються ситуації, коли їй необхідний ремонт.

Ласкаво просимо в наш сервісний центр Гармін: Київ уже ремонтується у нас. Якщо раптом у нас виникла проблема або потрібно термінове обслуговування навігаційного пристрою, ми готові допомогти.

Розповімо, що сталося

Безумовно, найчастішою причиною поломки є механічна дія на пристрій. Це може бути банальне падіння або довгий вплив сонця, неправильне підключення зарядного пристрою або зовсім - використання його недоброякісної копії. Що б не трапилося, ми розберемося і розповімо, що сталося з вашою технікою.

Відзначимо, що діагностика в рамках сервісного центру Garmin безкоштовна і є однією із самих основних, первинних послуг. Як тільки фахівець розуміє суть поломки - знаходить спосіб усунути її, а також підраховує вартість роботи.

Усунемо поломку

Ми займаємося ремонтом автонавігаторів і іншій суміжній техніки Garmin будь-якого рівня складності. Усуваємо проблеми з тачскрінами і виконуємо повну заміну екранів, роз'ємів, мікрофонів та інших складових пристроїв.

Відзначимо, що всі ремонтні роботи виконуються досить оперативно при наявності необхідних ресурсів і деталей для заміни. Якщо потрібна заміна запчастин рідкісного характеру, термін ремонту може бути збільшений: про це клієнта часто попереджає менеджер сервісного центру.

Змінимо прошивку

Крім безпосередніх ремонтних робіт, сервісний центр Garmin готовий також надати послуги з відновлення операційної системи, оновлення програмного забезпечення і карт і інших системних нюансів. Ми - представник виробника, а тому працюємо тільки з офіційними версіями прошивки і ПО.

Пристрої приймаємо як з Києва, так і всієї України поштою. В цьому випадку вам потрібно буде докласти супровідну записку з повним описом проблеми. Як тільки роботи будуть виконані, робочий пристрій буде повернуто на зворотну адресу.

 24.12.2019
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок