Сервісний центр Garmin: Київ ремонтується тут

На жаль, навіть найякісніші і перевірені пристрої можуть виходити з ладу. Навіть якщо мова йде про такому великому виробнику навігаційної техніки - Garmin.

На щастя всіх користувачів електронних пристроїв, зараз діє професійний сервісний центр Garmin: Київ уже знає куди йти. І якщо нещастя спіткало і ваш девайс, поспішаємо поділитися корисною інформацією.

Багатофункціональний сервісний центр

В рамках сервісного центру Aparat можна отримати багаторівневе обслуговування будь-якої складності - від простої заміни карт та оновлення програмного забезпечення, до складного технічного ремонту та заміни деталей.

Заміна ПО і оновлення карт

Оновлення картографічних даних і програмного забезпечення - одна з ключових послуг сервісного центру Aparat. З огляду на те, що на карті світу постійно з'являються нові автодороги і об'єкти, своєчасне оновлення - справжня необхідність.

Також затребувана і своєчасна заміна програмного забезпечення. Особливо, коли пристрій початок подвисать, вимикатися або занадто довго довантажувати карти і деякі об'єкти.

Ремонтні роботи

Безумовно, в сервісному центрі Garmin можна отримати кваліфіковану допомогу в ремонті навігатора, годинників та інших навігаційних пристроїв. Можлива заміна дисплея, роз'ємів зарядного пристрою і мікрофона, лагодження механічних та інших різнохарактерних пошкоджень.

Діагностика

Ще одна ключова послуга - діагностика. Тут ви можете отримати точну відповідь про стан вашого пристрою і зрозуміти в чому проблема. Також в ході діагностики фахівцем складається попередня вартість ремонтних робіт.

До слова, діагностика - обов'язковий захід перед ремонтом. Однак ви завжди можете здати пристрій на перевірку без подальшої лагодження.

Консультування з будь-яких питань

В рамках сервісного центру працює технічна підтримка в режимі онлайн і по телефону. Тут кожен може отримати кваліфіковану консультацію та додаткову інформацію про свій пристрій, принципи його роботи і складнощі, з якими можна гіпотетично зіткнутися в подальшому.

 22.11.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок