Сервісний центр Garmin: Київ і Київська область вже користуються нашими послугами

Garmin - популярний бренд серед любителів активного відпочинку і спорту. Компанія виробляє портативне обладнання для бігунів, велосипедистів, рибалок та туристів. Але навіть якісні брендові гаджети іноді дають збій.

Сервісний центр Garmin (Київ) проводить консультації, діагностику і професійний ремонт всіх пристроїв від знаменитого бренду. Фахівці компанії швидко оцінять ступінь несправності і вживуть усіх заходів щодо усунення проблеми.

Поширені поломки

Несправності можуть бути пов'язані як з фізичним зносом деталей, так і з необережним поводженням. Також іноді виникають проблеми з роботою програмного забезпечення і додатків.

Розглянемо часті поломки на прикладі навігаторів Garmin.

  • Не працює сенсорний екран;
  • Зарядка пристрою не відбувається;
  • Кнопки западають або не функціонують;
  • Нестабільний прийом сигналу GPS;
  • Не працюють роз'єми.

Щоб знизити ймовірність поломки, звертайтеся з обладнанням дуже акуратно і не висмикуйте різко дроти з роз'ємів.

Відзначимо, що фахівці сервісного центру Гармін не рекомендують використовувати неоригінальні дроти і аксесуари.

Проблеми з додатками можуть відбуватися через «криво» встановленої прошивки або операційної системи. У будь-якому випадку, співробітники нашої майстерні допоможуть усунути кожну несправність.

Як ми працюємо?

Сервісний центр проводить повну діагностику за допомогою професійного обладнання. Після отримання результату ми озвучимо вердикт. Майстри завжди намагаються полагодити техніку в найкоротші терміни, щоб ваш девайс якомога швидше став працездатним.

Тривалість ремонту залежить від поломки. Наприклад, перепрошивка пристроїв або заміна роз'єму займе 30 хвилин, а ремонт контролера або мікросхем зазвичай триває від 2-х годин.

Якщо помітили перебої в роботі обладнання Garmin, не затягуйте і звертайтеся в сервісний центр. Вся Київська область вже користується нашими послугами. Приносьте девайс до нас або відправляєте Новою поштою, якщо ви з іншого міста.

До посилці обов'язково прикладіть записку з описом проблеми та аксесуари, які потрібні для коректної роботи вашого девайса.

 30.10.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок