Сервісний центр Гармін: Київ довіряє професіоналам

Навіть найбільш просунуті і якісні гаджети можуть ламатися. Це ми зараз говоримо про навігаційні і ехолотичні пристрої від Garmin. І відбувається це не тому, що вони виконані погано. А тому, що будь-яка техніка можуть приходити в непридатність. Причому з абсолютно різних причин.

Якщо у вас трапилася неприємність, ласкаво просимо в сервісний центр Гармін: Київ і практично вся Україна обслуговується у нас. Довіртеся професіоналам.

Відповідаємо на популярні питання

Незважаючи на те, що причин поломки пристроїв може бути величезна кількість, все ж є самі часто зустрічаються. Відповідно, у клієнтів нашого сервісного центру виникає ряд питань, на які ми постараємося дати відповідь нижче.

Як дізнатися причину поломки?

Відповісти точно на це питання зможе тільки професійна діагностика пристрою. Вона виконується завжди перед тим, як майстер приступить до проведення ремонтних робіт.

Як правило, причин може бути кілька. Основна - фізичний вплив на гаджет (падіння або удар). Також може давати збої електроніка або злетіти програмне забезпечення.

За скільки часу чините?

Все індивідуально і багато в чому залежить від типу поломки. Найбанальніші і прості лагодження можуть бути виконані вже в день звернення. Більш складні - протягом декількох днів і більше.

Також на терміни може вплинути відсутність необхідних деталей на складі. В основному ми намагаємося постійно оновлювати запчастини, однак не завжди це виходить робити оперативно.

Чи даєте гарантії?

Безумовно, так. На всі роботи дається обов'язковий гарантійний період - 14 днів. Якщо протягом цього часу виникнуть які-небудь проблеми з пристроєм, ми виправимо всі недоліки абсолютно безкоштовно.

До слова, повторних поломок в найближчому часі бути не повинно. Всі майстри нашої компанії з великим досвідом роботи, в ремонті використовуються виключно оригінальні деталі Garmin. І це в комплексі дозволяє виключити будь-яку помилку.

Загалом, якщо ви зацікавлені відновити функціональність свого пристрою, записуйтеся в сервісний центр і вам обов'язково допоможуть.

 05.02.2020
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок