Сервісний центр Гармін: Україна обслуговується тут

Якщо ваша навігаційна техніка прийшла в непридатність, можливо, шанс ще є - не поспішайте викидати її на смітник і продавати на запчастини. Спеціалісти сервісного центру Garmin можуть виправити навіть найскладніші ситуації.

Ласкаво просимо в сервісний центр Гармін: Україна зробила свій вибір на нашу користь. Приєднуйтесь і ви. Ми знаходимося в Києві, але готові прийняти техніку з усіх куточків країни за допомогою ТК Нова пошта.

Чому техніка Garmin ламається

Є дві основні причини, за якими може вийти з ладу пристрій навіть такого великого бренду, як Garmin. Як правило, це - падіння або використання неоригінальних зарядного пристрою.

У першому випадку, при падінні, може статися все що завгодно. Наприклад, розбитися екран, пошкодитися сенсор, окремі вузли всередині пристрою. У другому, при використанні неоригінальною зарядки, може пошкодитися роз'єм живлення. А то і зовсім - трапитися коротке замикання.

Як би там не було, якщо сталася неприємність, рекомендуємо відразу звернутися в офіційний центр Garmin, а не намагатися виправити все самостійно, тим самим посилюючи ситуацію.

Що ми робимо

В рамках сервісного центру Гармін можливий як комплексний ремонт пристрою, так і його планове обслуговування. Наприклад, оновлення карт і настройка GPS-приймача. Все індивідуально.

Відзначимо, що будь-який вид роботи передбачає первинну діагностику пристрою. Приступаємо до ремонту тільки після того, як дізнаємося про причини неполадки.

В цілому, у нас ви можете отримати послуги з:

  • Оновлення ПЗ, карт, налаштування GPS і іншим системним питань;
  • Заміні роз'ємів живлення, мікрофонів та інших важливих деталей;
  • Заміні дисплеїв, тачскрін, акумуляторів, чіпів внутрішньої пам'яті і т.д .;
  • Відновлення даних, в т.ч. PIN-кодів до пристрою;
  • Русифікації англомовних гаджетів.

Перед тим, як здати техніку в ремонт, ви також можете отримати безкоштовну консультацію фахівця з будь-якого профільного питання. Щоб відремонтувати пристрій віддалено, надішліть його на нашу адресу ТК Нова пошта і прикладіть записку з докладним описом «симптоматики» проблеми.

 23.01.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок