Сервісний центр Гармін: послуги, терміни, умови

В рамках інтернет-магазину Aparat діє сервісний центр, де ви можете отримати професійні послуги з ремонту, настройці, оновленню навігаційних пристроїв різного рівня і типу.

Отже, ласкаво просимо в сервісний центр Гармін. Нижче розповімо, які види послуг ми надаємо і на яких умовах. Також розглянемо інші особливості роботи наших фахівців.

Чим займаємося?

На даний момент ми займаємося ремонтом і настроюванням всіх пристроїв від Garmin. Виконуємо всі - від банального оновлення карт і русифікації, до складних ремонтних робіт в області електроніки.

Зокрема, виконуємо заміну тачскріном, дисплейних блоків, акумуляторів, роз'ємів живлення, антен, контролерів, транзисторів, чіпів і інших ключових деталей.

Варто відзначити, що працюємо з усіма пристроями Garmin - автонавігатори, туристичними навігаторами, ехолотом, велокомп'ютери, годинами.

Попередньо виконуємо комп'ютерну діагностику неполадок і тільки потім складаємо перелік необхідних робіт, а також вартість їх проведення. Можлива також окрема оперативна діагностика, якщо ви помітили тривожні симптоми у пристрої.

Чому з нами зручніше?

Так як ми є офіційним дистриб'ютором Garmin в Україні, то працюємо з оригінальними деталями, які практично завжди є в доступі на сайті. Таким чином скорочуються терміни ремонту пристроїв.

Крім того, з нами зручно і з інших причин.

Професіоналізм співробітників, перевірений часом і досвідом.

Гарантія на всі види ремонтних робіт.

Доступні і аргументовані ціни.

Безкоштовний повторний ремонт протягом гарантійного терміну.

Реєстрація об'єктів щодо техніки Garmin.

Географічно наш сервісний центр знаходиться в Києві, проте ми готові взаємодіяти з клієнтами з регіонів. Для цього відправте нам свій пристрій транспортною компанією Нова Пошта з супровідною запискою з описом проблеми. Найближчим часом вашому гаджету буде повернута колишня функціональність.

Довіряйте професіоналам і ласкаво просимо!

 24.03.2020
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок