Сервісні центри

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

01032, Украина, Київ вул. Л. Толстого 51/102

тел. +38 (044) 332-23-23

e-mail: service@aparat.ua

НАВІОНІКА, ООО

02098, Україна, м.Київ, просп. П.Тичини, 4

тел./факс. +38 (044) 294-00-10 (багатоканальний)

e-mail: nav@navionika.com

Чому варто звернутися до нас?

Рано чи пізно настає такий день, коли навігатор виходить з ладу. В цьому випадку перше, що хвилює користувача, це хто зможе якісно полагодити техніку. У Києві це зможуть зробити тільки фахівці нашого сервісного центру. Ми розуміємо, що сьогодні обійтися без цієї техніки практично неможливо, тому подбаємо про те, щоб ваше розставання з апаратом було не довгим.

Існує 4 основні поломки, які нашим майстрам доводиться усувати. У будь-якому випадку ми допоможемо усунути поломку в найкоротші терміни.

1. При потрясіннях і після падінь в першу чергу постраждати може сенсорне скло. Якщо воно розбилося, тоді знадобитися повна заміна комплектуючої. Всі необхідні запчастини на всі моделі якщо у нас в наявності.

2. Якщо раптом Гармін Неможливо зарядити телефон, причиною такої несправності найчастіше є зламаний роз'єм. Якщо ж він хитається, тоді можна стверджувати те, що він частково вирваний з друкованої плати. При необхідності ми зможемо замінити його.

Після того як ми полагодимо Ваш навігатор Garmin він буде працювати як новий, і причини наступні:

1. В першу чергу відзначимо, що всі наші співробітники - це професіонали, у яких за плечима багаторічний досвід. Вони проходять спеціальне навчання, тому ми зможемо усунути будь-яку поломку швидко і, що немало важливо, якісно.

2. Ремонт навігаторів Garmin в нашій майстерні здійснюється за допомогою оригінальних аналогів. Так як ми працюємо тільки з виробниками, їх вартість залишається низькою.

3. Після того, як наші майстри відремонтують Garmin, наші клієнти отримують гарантію, яка дійсна протягом одного року.

Скільки часу йде на ремонт навігатора Garmin?

1. Найчастіше нам доводиться міняти дисплеї, роз'єми, кнопки, зокрема кнопку включення. У деяких випадках кнопки зроблені дійсно невдало. Для того щоб їх натиснути, доводиться прикладати зусилля, від цього і виникають проблеми. Ми завжди намагаємося полагодити техніку в найкоротші терміни. Наш сервіс центр зробить діагностику від 30 хвилин до 14 днів і ремонт до 30 днів. Тривалість буде залежати від моделі та характеру пошкодження.

2. Якщо раптом автомобільний навігатор перестав функціонувати або став гірше працювати, а ви не знаєте, чому це так відбувається, тоді ми проведемо повну діагностику, для того щоб визначити причину поломки. В основному на її проведення може знадобитися 30 хвилин. Тільки тоді стане відомо, в чому проблема GPS-навігатора Гармін, і які заходи необхідно вживати, щоб апарат знову відмінно заробив.

3. На здійснення більш складного ремонту, як заміни контролерів або мікросхем, може піти від 2 годин. У будь-якому випадку ми постараємося допомогти. Саме тому можете навіть не сумніватися в тому, що при зверненні в наш сервіс ваш GPS знаходиться в надійних руках.

Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок