Найактуальніший топ Garmin: кращі ехолоти для риболовлі восени 2019

Мисливцеві нескладно оцінити навколишню ситуацію, щоб з високою точністю відстежити дичину. На поверхні все зрозуміло і логічно. А що робити рибалці? Чи не пірнати ж на саме дно і лякати рибу. І тут приходять на допомогу професійні пристрої - ехолоти.

Сьогодні розглядаємо найкращі ехолоти для риболовлі восени 2019. Складемо умовний топ на основі реальних відгуків, знайдених в інтернеті.

Garmin STRIKER PLUS 4

Наш топ відкриває невеликий і відносно бюджетний ехолот Garmin STRIKER PLUS 4. Пристрій підійде для всіх, хто тільки починає займатися професійною риболовлею і хоче навчитися користуватися профільними гаджетами.

Незважаючи на свої габарити, прилад справляється зі своїми завданнями на відмінно - демонструє фотографічне зображення і прекрасно розділяє цілі.

Завдяки унікальній технології SideVü, пристрій дає дуже чітку картинку - демонструє об'єкти, рибу і рельєф дна. За допомогою ж Quickdraw Contours можна створювати карти рельєфу в HD і зберігати їх у фоновому режимі.

Роботу ехолота можна узгодити з мобільним телефоном за допомогою спеціального програмного забезпечення. Останнє, до речі, безкоштовно.

Garmin STRIKER PLUS 5CV

Ще один відмінний ехолот з великим п'ятидюймовий кольоровим екраном. Варто трохи дорожче, але при цьому володіє набагато більшою кількістю позитивних сторін.

  • Система підтримує GPS і ГЛОНАСС.
  • Присутній вбудований датчик температури води.
  • Вбудоване ПО Quickdraw Contours дуже швидко і легко формує карту водойми.
  • Міцний корпус ехолота оснащується трансд'юсером. Останній, в свою чергу, можна легко закріпити на транце.
  • Функція White Line відстежує структуру і м'якість дна, а режим A-scope здатний дати повне уявлення про рух риби в реальному часі.

Ехолот безумовно хороший і гідний уваги. Якщо ваш бюджет дозволяє, рекомендуємо саме його.

Garmin STRIKER PLUS 7SV

Найдорожчий, але функціональний ехолот з вбудованим сонаром CHIRP. Може без проблем визначати структуру дна і розділяти завдання. Дисплей яскравий і дає чітку помітну картинку навіть в сонячний день. Розмір - 7 дюймів.

Присутній технологія ClearVü для дослідження дна, Garmin Quickdraw допомагає створювати карту дна до 8 тис. Кв. км. У ехолоті також є вбудований WiFi: дуже зручно для синхронізації зі смартфоном і передачі даних іншим рибалкам.

Відзначимо, що цей ехолот є виключно професійним. Його краще брати тим, хто вже вміє витискати з гаджета по максимуму.

 11.10.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок