Найпопулярніші годинники для бігу з пульсоміром за останній час

Ретельний аналіз ринку електроніки для спорту дав свої плоди. Уже зараз ми можемо поділитися двома простими спостереженнями: годинники для бігу з пульсоміром стали більш затребуваними в Україні (обсяг продажів збільшився в два рази); найбільш популярною моделлю весни стали - Garmin Fenix ​​5.

Рецепт успіху

Лінійка Garmin Fenix ​​5 - приймач легендарних Fenix ​​3. Нинішній модельний ряд Fenix ​​налічує 14 моделей: з урахуванням Fenix ​​5, 5s, 5x, різних комплектацій, кольорів і ремінців. Гаджети зайняли лідируючі позиції в середньому ціновому сегменті, хоча їх зовнішній вигляд виразно переплетений з преміальної моделлю Garmin Chronos.

Розмір для кожного

Для того, щоб зробити годинник лінійки більш універсальними, Garmin зробила три розміри циферблатів:

  • 42 мм у Fenix ​​5s;
  • 47 мм у Fenix ​​5;
  • 51 мм у Fenix ​​5x.

Таким чином, моделі годин вдало виглядає на руці тендітної дівчини і великого чоловіка.

Комплект

Насамперед, після відкриття коробки можна побачити годинник для бігу. Далі, в комплекті ви знайдете USB кабель для зарядки і інструкцію. Приємний бонус - додатковий шкіряний ремінець (в деяких версіях). Завдяки фірмовій технології QuickFit останній можна замінити самостійно, буквально за кілька секунд. Крім того, ви завжди зможете придбати новий браслет (ремінець), щоб зробити зовнішній вигляд гаджета більш "свіжим".

В експлуатації

Управління досить просте, можна сказати інтуїтивне. При цьому, радимо не нехтувати керівництвом користувача, а також різними оглядами. У годинника є дуже багато "прихованих" функцій і можливостей, про які користувач, спочатку, може і не знати.

На циферблаті годинника можна побачити:

  • Кількість витрачених калорій;
  • Поточний пульс;
  • Пройдену дистанцію і підрахунок поверхів, на яких здійснювався підйом (за допомогою барометричного висотоміра).

Практично всю інформацію про активність, результати забігів (тренувань) та ключові показники здоров'я можна відстежувати і систематизувати безпосередньо в годинах, або за допомогою спеціального додатку Garmin Connect Mobile для Android, IOS, Windows - на вашому смартфоні.

Окремо відзначимо вдосконалений оптичний датчик. Замір поточного пульсу відбувається кожні 1-2 секунди.

 03.06.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок