Ремонт відеореєстраторів: коли звертатися в сервісний центр?

Сьогодні практично кожен водій використовує відеореєстратор. Крім того, пристрої часто встановлюють в приватних будинках, офісах і підприємствах. Але, як і будь-яка техніка, реєстратор може зламатися в будь-який момент.

Давайте розглянемо основні причини, за якими може знадобитися терміновий ремонт відеореєстраторів.

Часті поломки

Нижче виділимо найчастіші несправності, з якими стикаються користувачі відеореєстраторів. Отже, поїхали.

Некоректно працює екран або нема зображення.

Якщо ви не впускали прилад і не пошкоджували дисплей, то він може не працювати через перетертого або порваного шлейфу. Іноді контакти можуть окислюватися, що теж призведе до проблем з картинкою.

Не вмикається

Якщо ви не впускали прилад, то мимовільне вимикання або відсутність реакції на кнопку Power може бути пов'язано зі зношеним акумулятором.

Щоб продовжити термін служби, рекомендується не піддавати прилад під прямим сонячним світлом і низьких температур.

Проблеми з картою пам'яті

Водій може навіть не помічати, що відеофайли не зберігаються, хоча запис йде. Також проблема проявляє, коли девайс пише щось на зразок «Вставте карту пам'яті».

Незважаючи на поширеність проблем з флеш-пам'яттю, це легко виправити, відформатувати карту або замінивши її. В крайньому випадку доведеться вдатися до заміни лотка.

Якщо ви зіткнулися з вищепереліченими або іншими проблемами, не варто випробовувати долю, намагаючись полагодити прилад самостійно. Краще відразу несіть його в сервісний центр.

Ремонт приладу

Досвідчені майстри сервісу Aparat проведуть ретельну діагностику, а потім оголосять вердикт. Якщо клієнта все влаштовує, починається ремонт, час якого залежить від ступеня тяжкості поломки.

Сервісний центр зручно розташований у Києві, але якщо ви з іншого міста, то можете надіслати реєстратор Новою Поштою. До посилці обов'язково прикладіть записку з проблемою і контактними даними. Фахівці оперативно з'ясують причину поломки і повідомлять клієнту.

Компанія ремонтує обладнання тільки за допомогою оригінальних запчастин і комплектуючих.

 13.11.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок