Ремонт навігаторів в Києві - лівий берег: вся потрібна інформація тут

Навігатори - досить складна електроніка, яка може виходити з ладу. Причому як через механічних пошкоджень з вини власника, так і морального старіння деяких складових пристрою.

Якщо вам раптом знадобився ремонт навігаторів в Києві (лівий берег), ми розповімо, де його можна отримати і в які терміни варто очікувати результату.

Коли ситуацію можна виправити

Якщо навігатор не включається або працює з постійними збоями - це, безумовно, проблема. Яку, на щастя, все ще можна вирішити. Причин такої несправності може бути кілька. У частностності:

  • Могло бути використано неоригінальні зарядний пристрій;
  • Підключення було налаштоване неправильно;
  • Навігатор впав з підключеним проводом.

В цілому, вищеописаних випадків можна не допускати і тоді пристрій прослужить щонайменше кілька років справно і без перебоїв. Однак якщо неприємність трапилася і з якихось причин апарат перестав працювати, заряджатися і включатися, саме час відправитися в ремонт.

Що ми робимо

Перш за все, компанія Aparat проводить безкоштовну діагностику і виявляє корінь проблеми - який конкретно механізм потребує лагодження, заміні або налагодження. Тільки потім складаємо кошторис на всі роботи і стверджуємо з клієнтом.

Можливостей у сервісу досить багато. Ми чинимо дисплеї і міняємо розбиті екрани на нові, усуваємо неполадки з прийомом GPS-сигналів, виконуємо заміну USB-роз'ємів, тачскрін, мікрофона, картоприймача, роз'єму для навушників і динаміків.

Також в разі потреби в сервісі ми можемо налагодити або замінити антену для чіткого з'єднання з супутниками.

Працюємо і з ПО - встановлюємо карти з усього світу, оновлюємо навігаційні дані, відновлюємо систему і без проблем можемо виконати перепрошивання ОС. Все це робиться швидко і якісно. І тільки з офіційними даними від виробника.

Вартість на види робіт може бути різною. Спеціально для цього ми підготували прайс на всі послуги, з яким ви можете ознайомитися у відповідному розділі на сайті. Розрахувати вартість ремонту можна також по телефону.

 17.10.2019
 (28 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок