Ремонт ехолотів в Києві: без вихідних і свят

Складно уявити сучасну рибалку без ехолота і інших технічних примочок. Крім того, що пристрій допомагає збільшити ефективність лову риби, так ще і забезпечує підвищену безпеку всім, хто знаходиться в човні шляхом подачі актуальної інформації про рельєф дна.

Якщо вам знадобився ремонт ехолотів в Києві, ми завжди раді запропонувати свої послуги. Нижче обрисуємо коротко особливості роботи сервісного центру і розповімо, з якими проблемами до нас звертаються.

Популярні несправності ехолотів або коли можна впоратися самому

Є типові поломки ехолотів, які можна виправити навіть в домашніх умовах. Власне, з ними і поділимося нижче.

Ехолот не вмикається

Причин того, що ехолот перестав включатися може бути величезна кількість. Перш за все вам варто перевірити кабель живлення і чи правильно він під'єднаний до пристрою. Пам'ятайте, що червона жила повинна йти на позитивну клему, а чорна - на негативну. Також не зайвим буде перевірити запобіжник і рівень напруги - воно повинно досягати 12В.

Нестабільна робота

Основна проблема тут може критися в розташованих поблизу кабелях інших пристроїв і безпосередньо їх самих - електромоторах, радарах, раціях і тому подібних агрегатах.

Вихід є - просто приберіть кабелю живлення ехолота подалі від основних жив і пристроїв.

Електричні перешкоди

Електропомехі проявляються невеликими точками на екрані ехолота. Однак в деяких особливо складних ситуаціях вони можуть заповнити весь монітор.

Тут вкрай важливо виявити джерело проблеми. Для цього зупиніть човен і вимкніть усі електроприлади, включаючи ехолот. Після включення останнього, приберіть на ньому фільтрацію перешкод і включайте всі прилади по черзі. Так ви зможете зрозуміти, що саме впливає негативно і надалі виправити зміщення кабелів.

Робота сервісного центру

Якщо ж ви виявили одну з перерахованих вище або будь-яку іншу поломку, ми настійно рекомендуємо звертатися за допомогою до спеціалізованого сервісного центру. Наш, наприклад, відрізняється наявністю професійних майстрів в штаті, оперативними роботами і невисокими цінами. Також на всі види ремонту дається фірмова гарантія.

 23.08.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок