Ремонт GPS навігаторів: Київ довіряє професіоналам від Aparat

Навіть якщо у вас супер-наворочений навігатор від Garmin, то рано чи пізно йому знадобиться обслуговування. Причому статися це може як через необережне поводження, так і цілком банального морального старіння деяких деталей.

Отже, якщо вам потрібен професійний ремонт GPS навігаторів, Київ завжди готовий прийти на допомогу у вигляді сервісного центру Aparat. Навіть якщо ви перебуваєте в іншому куточку України.

Навігатор не працює - що робити?

Якщо у вас раптом перестав працювати навігатор, для початку варто розібратися в причині поломки. Тут може бути ціле безліч варіантів - починаючи від банального перегріву на сонці, закінчуючи використанням неоригінальних зарядного пристрою.

Також навігатори можуть перестати нормально функціонувати в результаті падіння. В цьому випадку, навіть якщо ви помітили зависання при робочому пристрої, варто все-таки навідатися в сервісний центр на діагностику.

Що ми робимо?

В рамках інтернет-магазину Aparat діє сервісний центр, де професійні майстри надають широкий спектр послуг. Зокрема, у нас можлива:

  • Діагностика несправностей;
  • Заміна тачскріном, роз'ємів живлення, мікрофонів, динаміків, дисплеїв і інших складових навігатора;
  • Плановий ремонт і заміна ключових деталей на оригінальні, але нові;
  • Робота з ПЗ (русифікація, перепрошивка, оновлення карт).

Відзначимо, що ми також консультуємо клієнтів з усіх питань. Якщо у вас виникли складності з підключенням або настроюванням навігатора, зв'яжіться з фахівцем і отримаєте всі актуальні відповіді.

Віддалений ремонт

Перебуваєте не в Києві? Ніяких проблем. Нещодавно ми ввели послугу віддаленого ремонту навігаторів. Для цього просто надішліть нам свій пристрій Новою Поштою і прикладіть записку з докладним описом проблеми. Незабаром з вами зв'яжеться фахівець і оголосить суму ремонту. Якщо вас все влаштує, ми приступимо до роботи.

Після виконаних робіт навігатор повертається власнику так само - за допомогою транспортної компанії Нова Пошта. На ремонт дається гарантійний термін.

 04.03.2020
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок