Ремонт датчика ехолота: розповімо, куди звернутися, якщо зламався прилад

Відмова ехолота може статися в найважливіший момент. Часто ламається найважливіша частина приладу - датчик. Несправності виникають через фізичного пошкодження, перебоїв в роботі ПО або внаслідок обриву кабелю.

Якщо вам необхідний ремонт датчика ехолота, звертайтеся в сервісний центр Aparat, де працюють досвідчені професіонали, які за дві секунди вирахують причину поломки і також швидко її усунуть.

Чому ламається?

Дбайливе поводження власника - запорука відмінної роботи датчика. У одних рибалок ехолот живе всього 2-3 роки, а у інших і через 10 років справно працює. Але прилади ламаються і з інших причин.

Отже, давайте виділимо ключові поломки датчика.

Ехолот не вказує рибу під водою

Часто буває, що прилад не бачить рибу. При цьому деякі користувачі відзначають клацання датчика. Проблема виникає через удари або пошкоджень внутрішніх провідників.

Ехолот не бачить датчик

Причина може бути як в повністю вийшов з ладу датчик, так і у внутрішньому обриві, а іноді і в екрані ехолота.

Іноді проблему можна вирішити заміною акумулятора або відновленням джерела живлення (якщо прилад провідний): перепади напруги швидко «вбивають» датчик.‎

Прилад некоректно відображає рельєф дна і глибину

Причина полягає в поганому контакті датчика з харчуванням або в зіпсованому компаунді. Найчастіше ці проблеми відбуваються через старіння внутрішніх деталей і вирішуються досить швидко.‎

Кожен рибалка хоче сам відремонтувати девайс, щоб швидше повернутися до улюбленого заняття, але часто, подібний ремонт закінчується невдало, і проблема лише поглиблюється. Тому краще відразу віддати пристрій до сервісного центру.

Несемо у сервісний центр

Щоб віддати обладнання в ремонт, принесіть його в сервісний центр Aparat, який зручно розташований в Києві. Якщо ви іногородній, то надішліть прилад по Новій Пошті, приклавши записку з описом проблеми.

Після відновлення працездатності майстра проводять тестову перевірку.

Співробітники майстерні завжди несуть відповідальність за свою роботу і дають гарантію.

 10.12.2019
 (13 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок