Розповідаємо, де оновити навігатор і навіщо це потрібно робити

Навігатор - штука вкрай корисна і зручна. Особливо, якщо ви часто перебуваєте за кермом, відвідуєте незнайомі міста, любите подорожувати і просто - час від часу буваєте в нових місцях, де буде незайвим вміння орієнтуватися на місцевості.

І якщо ви вже користуєтеся пристроєм, то рано чи пізно перед вами постане питання руба: де оновити навігатор. Нижче дамо відповідь і розповімо, навіщо взагалі це робити.

Чому важливі оновлення?

Тільки уявіть, наскільки швидко змінюється світ. Особливо це стосується міст. Причому неважливо маленьких або великих: постійно відкриваються нові магазини і закриваються старі, з'являються банкомати, заклади громадського харчування, заправні станції та інші важливі елементи інфраструктури.

Так ось: світ змінюється, а ваш навігатор - немає. Якщо ви їдете зі старими картами, то цілком ймовірно можете одного разу не знайти потрібного вам місця. І добре якщо так: іноді навіть в дорогах заплутатися можна, так як і вони теж змінюють свій напрямок. Міські - точно.

Власне, питанням важливості оновлень ми відповіли.

Як часто оновлювати карти?

Наверное, ввиду всего вышеописанного вы уже успели испугаться. Однако не стоит сразу бежать обновлять карты. Особенно, если недавно вы это уже успели сделать. Как правило, процедуру рекомендуют выполнять каждые 3-4 месяца. Это – оптимальные сроки, которые помогут оставаться в курсе всех изменений.

До речі, також рекомендуємо оновити карти перед якоюсь серйозною поїздкою в незнайоме місто. Нехтування такою деталлю може стати дуже неприємним сюрпризом згодом.

Де оновлювати?

Скажемо відразу: це - не той випадок, коли потрібно економити. Напевно, якщо ви любите цю справу, то вже давно знаєте про існування неофіційних оновлень в інтернеті. Такі можна встановити самостійно, але при цьому нарватися на неякісний матеріал.

Ми б рекомендували користуватися послугами спеціалізованих сервісних центрів, які працюють з офіційним ПО і оновленнями виробника вашого навігатора. Це - найкращий спосіб уникнути головного болю і поломок.

 06.02.2020
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок