Розповідаємо, де купити ехолот для риболовлі в Україні

Ви завзятий рибалка і хочете підвищити ефективність риболовлі? Тоді вам потрібен якісний ехолот. Прилад допоможе вивчити рельєф дна і виявити позиції риби.

Якщо ви вирішили взятися за рибну ловлю всерйоз, то вам просто необхідно спеціальне функціональне обладнання. У статті розповімо, як новачкові вибрати і де купити ехолот для риболовлі в Україні.

Продукція Гармін в магазині Aparat

У магазині Aparat представлений великий асортимент приладів від таких виробників як Garmin, Lowrance і Deeper.

Поговоримо про особливості кожного з брендів.

Garmin

Компанія Гармін - визнаний лідер з виробництва портативного обладнання для активного відпочинку. Продукція бренду високо цінується рибалками. Моделі оснащені не тільки вбудованим або зовнішнім модулем GPS, але і іншими корисними функціями.

У каталозі продукції Garmin присутні прилади з ультра-бюджетного сегмента і елітні моделі на кшталт ECHOMAP Plus 92sv With Transducer

Lowrance

Виробник намагається не відставати від Гармін, випускаючи з кожним роком цікаві моделі для новачків і профі. Устаткування Lowrance відрізняється зручним інтерфейсом і однаковим блоком управління, характерним для моделей всіх цінових категорій.

Deeper

Ехолоти від Deeper виділяються портативністю і практичністю. Всі моделі бренду - бездротові. Вони синхронізуються зі смартфоном або планшетом, завдяки Wi-Fi-з'єднання і виводять зображення на екран.

Устаткування виконує роль хот-спота Wi-Fi, позбавляючи від необхідності підключення до Інтернету або мобільного мережі. Завдяки відсутності дисплея і інших елементів управління, ехолоти Deeper відрізняються доступною ціною.

Купівля ехолота

У магазині Aparat можна отримати кваліфіковану консультацію та придбати обладнання для будь-якого виду риболовлі.

Переваги покупки в Aparat:

  • економія часу і фінансів;
  • широкий вибір професійного обладнання;
  • швидке оформлення і оперативна доставка.

Якщо у вас виникли питання по підбору ехолота, проконсультуйтеся з фахівцями в онлайн режимі або зв'язавшись по телефону.

 22.10.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок