Радар для велосипедів – новий рівень безпеки

Практично кожен любитель велосипедних прогулянок рано чи пізно стикається з необхідністю купити ліхтар для велосипеда в Україні для забезпечення безпеки нічних поїздок. У той же час існує більш нагальна проблема, пов'язана з небезпекою зіткнення з наздоганяють вас ззаду по трасі автомобілями.

Нещодавно з'явилися на ринку велорадари стали практично відразу ж популярними серед тих велосипедистів, хто вважає за краще шосейні дороги і при цьому часто слухає музику або радіо в навушниках. Досить ефективне і просте в установці обладнання призначене для своєчасного оповіщення про наближення ззаду транспортному засобі.

Заміна дзеркала заднього виду

Дуже багато велосипедистів використовують дзеркало огляду заднього виду, проте в нього неможливо дивитися постійно в умовах часто мінливої ​​дорожньої обстановки. Замінити традиційне дзеркало покликаний інноваційний радар з вбудованою системою оповіщення як автолюбителів, що доганяють вас ззаду, так і безпосередньо самого спортсмена.

Як свідчить статистика, у багатьох країнах понад 42% дорожньо-транспортних пригод за участю велосипедів відбувається при наїзді автомобіля ззаду. Дзеркало допомагає, але далеко не завжди, тому нові радари стали непоганим рішенням проблеми.

Природно, можна трохи розоритися і купити спеціальний велошлем з камерою, яка транслює зображення ззаду, або використовувати спеціально розроблену для мотоциклістів складну систему дзеркал, яка не вимагає підключення окремого харчування. Однак, якщо ви хочете отримати максимум впевненості у своїй безпеці, варто почати саме з радара.

Як це працює

Основний блок пристрою має компактний розмір, що дозволяє його встановити під сидіння або між рамами. На кермі розміщується індикація для залучення уваги велосипедиста. Ззаду кріпиться додатковий ліхтар для автомобілістів, який змінює інтенсивність спалахів в залежності від відстані до велосипеда.

По суті радар являє собою міні-радіолокаційну станцію, потужність випромінювання якої можна порівняти зі смартфоном. Середня дистанція виявлення автомобіля ззаду становить приблизно 130-150 метрів, при цьому швидкість транспортного засобу має становити не вище 160 км / ч. Автономність пристрою становить близько 7-8 годин, а для зарядки використовується стандартний роз'єм мікро-USB.

Дисплей перед велосипедистом може моніторити одночасно до 8 автомобілів, змінюючи інтенсивність спалахів в залежності від відстані до них. Додатково можна інтегрувати радар в зв'язку з велокомп'ютер, отримавши корисне і ефективний пристрій безпеки.

 25.06.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок