Карантинні заходи для жителів України

Карантинні заходи для багатьох жителів України тимчасово змінили їх звичний спосіб життя. На жаль, протягом кількох наступних тижнів краще утриматися від прогулянок по місцях з масовим скупченням людей. Але це не означає, що необхідно зовсім відмовитися, наприклад, від покупок.

Магазин Апарат, надає можливість кожному отримати своє замовлення з інтернет-магазину aparat.ua додому, в точці видачі товару або у відділенні транспортної компанії «Нова Пошта». Це позбавить всіх необхідності їздити в громадському транспорті.

Онлайн-замовлення можуть бути доставлені до будь-якої точки видачі.


Також для вас наш менеджер може показати вам будь-який товар в режимі відеозв'язку. Вислати вам або розповісти про його переваги в режимі онлайн для ознайомлення. Життя продовжується.


Чи не захворіють короновірусом, як правило ті, хто займається спортом або хто почав займатися спортом. Це стало найбільш популярне в зв'язку з обмеженою кількістю пересування і необхідність витрачати зайві калорії, щоб не погладшати, уникнути зайвого веса.

В цьому вам допоможе і піде на користь різні заняття для підтримки гарної фізичної форми.Прі цьому треба розуміти скільки ви витратили калорій, скільки пройшли кроків або пробігли і проїхали кілометрів.

Вам допоможуть в цьому фітнес браслети, годинник з вбудованим пульсометром. А також ехолоти для риболовлі, ходити по лісі з навігатором гармін в далі від людей щоб не заразитися вірусом. Карти для навігаторів для подорожей для вело прогулянок для туризму та інше.

Ми працюємо для спільної перемоги над вірусом! Спорт і активний спосіб життя поки далеко від інших людей, або як мінімум на безпечній відстані і дотриманні заходів безпеки в цьому допоможе.

Тому вимірюйте свій пульс, рахуйте витрачені калорії, пройдені кроки і кілометри приладами Garmin і будемо здорові! Ми з вами разом виберемо, налаштуємо, підключимо будь-які прилади.

Переможемо віруси нашою активністю!
 02.04.2020
 (26 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок