Дротовий або бездротовий спідометр для велосипеда?

Раніше в оглядах ми з'ясували, що використання велосипедного комп'ютера (спідометра) в умовах нинішнього дорожнього трафіку - необхідність. Саме тому ми продовжуємо цикл оглядів особливостей і видів таких девайсів. Сьогодні ми дізнаємося, що краще для використання на українських дорогах: дротовий або бездротовий спідометр для велосипеда?

Установка пристрою

Тут фаворит очевидний: бездротовий спідометр встановлюється на кермі велосипеда, і після цього, по суті, готовий до експлуатації. У моделях з просунутим рівнем, буде потрібно настройка програмної частини. При цьому, виробники більш високого рівня роблять цей процес інтіутівно-зрозумілим для користувача.

У ситуації з проводовим аналогом, все більш складно. Спочатку пристрій теж просто фіксується на кермі, як правило, за допомогою спеціальної кліпси або гайкою з болтом. Але от далі, правильно закріпити колісний датчик досить складно. Крім того, слід обережно і точно зафіксувати провід, що теж може викликати певні проблеми (особливо у жінок).

Плюси і недоліки двох видів спідометрів

  • Вартість. Майже всі провідні спідометри (одного класу) дешевше бездротових;
  • Точність вимірювання. Здавалося б з керівництвом надійніше, але це не завжди так. Не можна напевно стверджувати, адже ми зустрічали бездротові спідометри, які набагато менше грішать;
  • Зручність. Тут класичні спідометри зазнають поразки. Адже проводить не тільки заважає при русі, але і псує зовнішній вигляд велосипеда. Крім того, досить велика ймовірність його пошкодження.

Велокомпьютер або спідометр?

Різниця між даними двома пристрою - в функціонал. Звичайно, деякі пристрої мають ширші можливості ніж просто вимірювати швидкість руху (наприклад Фіксувати пройдену дистанцію і час її подолання) але при цьому виробник все одно називає їх "спідометр". Чому? Все просто, справжній велосипедний комп'ютер повинен мати можливість синхронізації. І мова Не тільки в ПК або смартфоні, а в іншу електроніку для велосипедне їзди. Так, Велокомп'ютери Garmin можуть синхронізуватися з передньої велосипедне фарою і задньої мигалкою. Така екосистема робить велосипедну їзду більш комфортною і безпечною.

 07.06.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок