Професійний ремонт відеореєстраторів в Києві: лівий берег

Рано чи пізно кожен автолюбитель стикається з проблемою, а точніше, про несправність відеореєстратора. Це може бути чисто системна помилка, а може і цілком серйозне пошкодження в результаті падіння або удару.

Так чи інакше, ми готові провести професійний ремонт відеореєстраторів в Києві: лівий берег - місце нашої постійної дислокації. Ласкаво просимо.

Діагностика неполадок

Будь-які роботи по ремонту супроводжуються попередньою діагностикою. Майстер виявляє причину неполадки, складає докладний перелік робіт і список потрібних деталей, клієнт отримує розрахунковий бланк і тільки після підтвердження, ми приступаємо до лагодження.

Що може піти не так або чому відеореєстратор зламався?

  • Якщо ви давно користуєтеся пристроєм, воно може стати непридатним для використання в силу морального старіння.
  • Від постійного впливу сонячних променів і, як наслідок, перегрівів, відеореєстратор також може здавати збої в роботі.
  • Від удару можуть постраждати як зовнішні, так і внутрішні деталі. Можуть спостерігатися проблеми з сенсором, тачскріном, включенням і в цілому - як має функціонувати пристрій.
  • Іноді причиною поломки стає використання не оригінального зарядного пристрою.

Якщо ви помітили хоча б один тривожний симптом у відеореєстратора, то саме час звернутися за допомогою до професійного майстру.

Що робимо?

Якщо пристрій піддається ремонту, ми готові виконати всі ключові роботи, щоб повернути його до життя. Зокрема, займаємося заміною екранів, тачскрін, кнопок, роз'ємів живлення, мікрофонів, карт пам'яті, динаміків, внутрішніх плат і т.д.

Відзначимо, що разом з технічними роботами майстра сервісного центру виконують і ряд системних операцій. Зокрема, оновлюємо ОС, русифіцируємо і робимо перепрошивку.

Якщо у вас виникли проблеми з відеореєстратором, надсилайте пристрій ТК Нова пошта за адресою, вказаною в контактах. Не забудьте докласти супровідну записку з описом проблеми. Вже найближчим часом ми зробимо все можливе, щоб відновити функціонал вашого гаджета, і повернемо його назад.

 24.01.2020
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок