Професійний ремонт автонавігаторів Гармін або чому не варто економити

Рано чи пізно будь-яка техніка виходить з ладу. І особливо та, яка експлуатується з завидною постійністю. Це - не показник поганої якості, але привід насторожитися і відвідати спеціалізований сервісний центр.

Нижче розповімо, чому важливий професійний ремонт автонавігаторів Гармін і вкажемо на типові несправності, які можуть стати ключовим сигналом до того, щоб починати бити тривогу.

Типові поломки автонавігаторів

Найпоширенішою поломкою автомобільного навігатора залишається вихід з ладу системного роз'єму. Саме він постійно отримує найбільший тиск під час активної роботи пристрою, який постійно знаходиться на зарядці, підключається або відключається.

Ще одна проблема може виникнути з сенсорним склом, яке тривалий час перебувало під впливом прямих сонячних променів. Визначити поломку легко - сенсор перестає відгукуватися на дотики пальця. До речі, такий же симптом характерний і при виході з ладу контролера.

Нарешті, найчастіше власники навігаторів Garmin звертаються в сервіс через програмних помилок і відсутності з'єднання пристрою із супутником. У цьому випадку причини можуть бути різні - від самого банального застарілого ПЗ, до серйозних проблем з прошивкою і приймачем.

Що б не сталося, в будь-якому випадку варто негайно віддати пристрій на діагностику і ремонт. Інакше посилення проблеми спричинить за собою більші фінансові витрати і, що ще гірше, неможливість відновлення роботи автонавігатора. На щастя, в Україні є сервісний центр Aparat.

Ремонт навігаторів: оперативно і недорого

Віддаючи навігатори Garmin на діагностику і ремонт сервісу Aparat, ви можете розраховувати на надання професійних послуг в оперативному порядку. ми:

  • Відновлюємо пошкоджені дисплеї і корпусу;
  • Замінюємо USB-роз'єми, мікрофони, картоприймач, тачскрін і інші ключові деталі пристроїв;
  • Ремонтуємо роз'єми зарядних пристроїв і навушників;
  • Усуваємо неполадки в прошивці, в поєднанні із супутником і інші системні помилки.

Відзначимо, що діагностика навігаторів в рамках компанії Aparat безкоштовна. Ласкаво просимо.

 13.09.2019
 (36 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок