Просунута навігація: карти для Garmin

Всі GPS навігатори компанії Garmin, незалежно від різновиду і призначення, готові до роботи на 100%. Всі основні і додаткові функції, які відзначені в офіційній характеристиці - доступні як на території України, так і по всьому світу. Додаткові карти - це своєрідний спосіб удосконалити гаджет, розширити горизонти власних можливостей, разом з Garmin.

Бути господарем ситуації

Garmin, на відміну від інших виробників навігаційної техніки, використовує виключно власну операційну систему. Програмне забезпечення, зроблене за індивідуальною розробці, дозволяє компанії пропонувати клієнтам карти (вже в базовому варіанті), які на порядок вище за деталізації об'єктів і широті покриття. Навіщо тоді платити за додаткові карти? Розглянемо на прикладах:

  • Топографічна карта України. Натисканням однієї кнопки ваш пристрій відображає детальну топографічну інформацію всій території країни (масштаб 1: 100000). Крім того, ви можете переглянути летальний план одного з 550 доступних населених пунктів та прилеглої території. Після простого свайпв вам доступні всі траси, шосе, грунтові дороги і навіть туристичні стежки. Завдяки даним супутника і наявності барометрического альтиметра ви побачите точний рельєф місцевості, вид її рослинності і напрямок схилів, річкових долин.
  • Карта Європи Garmin City Navigator Europe NT. Повне покриття в більшості країн Західної, Північної, Центральної, Південної і Східної Європи. Ваш навігатор буде містити точні дані по всіх автобанах, центральним і місцевим дорогами, вулицями міст. В сукупності, девайс правильно зорієнтує на більш ніж 10 млн км автомобільних шляхів. Крім того, в даному доповненні міститься кілька мільйонів точок інтересу (пам'ятки, культові місця, заправки, ресторани, кемпінги, прикордонні пункти і т.п.).
  • Морські та річкові навігаційні карти. Самі вузькоспеціалізовані і мабуть найцікавіші додаткові карти для навігаторів Garmin. Після покупки даного програмного забезпечення, пристрій можна використовувати для перегляду дна водойм, в деталізованої формі. Чудове рішення для риболовлі та аматорських походів на малогабаритному судні.
 15.04.2019
 (30 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок