Правильний вибір: як купити ехолот для риболовлі з берега і не зробити помилку

Пошук перспективного місця риболовлі можна значно спростити, якщо використовувати ехолот. Закинувши датчик приладу з берега, б швидко визначте глибину, рельєф дна і наявність потенційного улову. Завдання рибалки зводиться до правильного вибору обладнання для рибного лову.

У статті ми розповімо як купити ехолот для риболовлі з берега і не прогадати.

Класифікація приладів

Кожен ехолот, в тому числі і берегової ділиться на кілька видів. Розглянемо детально основні типи девайсів.

Універсальний

Можна застосовувати не тільки для риболовлі з берега, але і з судна. Прилад допоможе підвищити ефективність процесу, виводячи інформацію на спеціальний дисплей. Універсальний ехолот більш функціональний, ніж вузьконаправлене обладнання, тому коштує дорожче.

Стандартний

Розрахований виключно на визначення місцезнаходження риби з берега. Незважаючи на досить широкий функціонал, стандартний прилад коштує істотно дешевше універсального, що робить його доступним для більшого кола рибалок.

Компактний

Компактні ехолоти відрізняються невеликими розмірами, але набір функцій рідко поступається габаритним побратимам. Особливо це стосується приладів від таких брендів, як Lowrance, Garmin і Deeper. Пристрої користуються великою популярністю як серед початківців рибалок, так і серед профі.

На відміну від човнових ехолотів, берегові переважно бездротові. Їх датчик кріпиться до снастей і закидається в воду, а зображення передається на екран приладу або виводиться на дисплей окремо взятого девайса (смартфон або планшет).

Критерії вибору

Кожен прилад відрізняється персональним набором функцій, які вказані в техпаспорті моделі. Виділимо основні критерії, на які слід звернути увагу при виборі.

  • Потужність. Чим сильніший сигнал, тим більш якісну картинку ви отримаєте.
  • Радіус дії датчика. Якщо плануєте досліджувати дно на 70 і більше метрів, шукайте прилад з великим радіусом дії.
  • Захист від вологи. Хороша вологозахист важлива для рибалки, адже він весь час контактує з водою.
  • Монітор із роздільною здатністю. Якщо ви купуєте ехолот з вбудованим екраном, подбайте, щоб воно відрізнялося високою роздільною здатністю і гарною передачею кольору.
  • Наявність фіксації. Кріплення актуально для компактних приладів, які найпростіше закріпити на руці.

Уважно вибирайте ехолот, щоб він відповідав усім вашим потребам і не переплачуйте за функції, які вам не потрібні.

 12.11.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок