Портативний навігатор Garmin: що змінилося за 40 років

На початку 70-х оборонне відомство США витратило близько 15 мільйонів на розробку першого навігаційного обладнання. Вже через 10 років Гаррі Баррелл і Мін Као презентували комерційні приймачі сигналу GPS. Їх вартість сягала десятка тисяч доларів. Пристрої повинні були стати доступними і зрозумілими для простої людини. Саме це спонукало їх створити Garmin - компанію, яка перша в світі презентувала портативні GPS навігатори для кожного.

Успіх в епоху смартфонів

Компанія Garmin не тільки продовжує зберігати тенденцію високого рівня продажів в США, але також активно набирає популярність на Європейському континенті, зокрема і в Україні. Секрет успіху портативних і автомобільних навігаторів виробника складається з декількох чинників:

  • Авторська операційна система і програмне забезпечення. Завдяки цьому, Garmin мінімізує кількість браку серед портативних навігаторів;
  • Вертикальна ієрархія виробництво. Гармін контролює не тільки процес виробництва, але і доставку, а також дистрибуцію. Тотальний контроль гарантує високу якість техніки;
  • Спеціально під пристрої Garmin розроблено сотні топографічних карт. Будуйте маршрути до будь-яких точках, в будь-якій місцевості на земній мапі.

Використання в екстремальних умовах

В активному режимі використання, туристичні GPS навігатори Гармін працюють, в середньому, до 16 годин без підзарядки. Нинішнє покоління гаджетів отримало поліпшену антену для прийому GPS сигналу. Тепер пристрою потрібно набагато менше часу для пошуку супутника.

При необхідності орієнтування в ручному режимі, в пристрої передбачений електронний 3D компас. Більш точне встановлення місця розташування гарантує барометр і барометричний альтиметр. За допомогою навігатора Гармін можна точно дізнатися поточну висоту над рівнем моря і напрямок схилу, для більш оперативного його подолання.

Навігатор виконаний в ударостійкому полімерному корпусі з класом водонепроникності IPX7. Пристрій можна використовувати навіть при найскладніших погодних умовах.

 19.04.2019
 (29 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок