Портативний навігатор для риболовлі

Перші моделі туристичних навігаторів, що з'явилися на ринку, були створені з єдиною метою: надати людині можливість дістатися з точки А в точку Б. Гаджети сьогоднішнього дня - мультифункціональні пристрої, які можна використовувати як помічник у спортивному орієнтуванні, полюванні і навіть риболовлі.

Портативний навігатор для рибалкіРибалка: погляд по-новому

Раніше більшість рибалок-любителів вважали, що вища майстерність вимірюється в можливості отримати улов без додаткової допомоги, тільки з базовим набором снастей і наживкою. Сьогодні риболовлі в усьому світі модернізують процес лову риби. Але чим може бути корисний портативний навігатор для риболовлі? Відповідь складається відразу з декількох аспектів:

  • Сучасні пристрої для навігації дозволяють додатково встановити не тільки топографічні карти місцевості, а й карти практично будь-яких водойм. Саме тому, завдяки навігаторам провідних виробників ринку (таких, як Garmin) рибалка стане більш ефективною і доступною для кожного;
  • Більшість портативних навігаторів дозволяє відстежувати погоду в реальному часі. Гаджет допоможе спрогнозувати результат риболовлі на підставі ключових природних факторів. Слідкуйте за рухом найближчого дощового фронту, тиском і вологістю повітря у вашій місцевості. Крім того, при наявності навігатора, ви мінімізуєте шанс потрапити під несприятливі умови (грозу, град, шквальний вітер і т.п.) в умовах відсутності укриття;
  • При наявності великомасштабних топографічних карт в пристрої, ви зможете знаходити потрібні під'їзди до водоймища, стежки і просіки в важкодоступних місцях.

Необхідні для рибалок функції

Перед покупкою гаджета поцікавтеся у продавця рівнем водонепроникності пристрою. Рекомендований ступінь вологостійкості навігатора для риболовлі - IPX7. Крім цього, важливо придбати пристрій з високочутливої ​​антеною, для швидкого пошуку доступних супутників, навіть у важкодоступних місцях.


Екран GPS навігатора теж грає не останню роль. Найкраще, щоб пристрій мав технологію антиблик (доступна практично для всіх навігаторів Garmin). В такому випадку, на дисплеї можна буде відстежувати потрібну інформацію навіть під літнім сонцем.

 03.05.2019
 (28 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок