Портативний GPS навігатор Гармін: що потрібно знати перед покупкою?

Добре досвідченим туристам: вони багато знають про сучасні GPS навігаторах. А як бути новачкові? Не біда. Ми допоможемо вам вибрати відповідну модель.

Якщо вам потрібна універсальна модель, з якої можна хоч відправитися на велопрогулянку, хоч піти в гори, то краще звернути увагу на портативний GPS навігатор Garmin.

Як вибрати навігатор Гармін?

Ці прилади здатні визначити географічні координати місця розташування навіть в складних умовах. Компактні навігатори Garmin без проблем прокладуть маршрут з урахуванням всіх особливостей місцевості.

Давайте розглянемо основні аспекти, які потрібно враховувати при виборі навігатора.

  • Види супутників. Багато моделей підтримують не тільки прийом GPS, але і GLONASS, що важливо, особливо якщо в важкодоступному місці гаджет не може зловити сигнали одного з ступників.
  • Картографія. Рекомендуємо купувати ті пристрої, які підтримують завантаження додаткових карт, особливо якщо любите далекі і довгі подорожі.
  • Екран. Дисплей пристрою не повинен бути надто великим (впливає на габарити) або занадто маленьким: для піших походів краще вибрати діагональ не менше 3 дюймів.
  • Корпус. Краще купувати навігатор, габарити якого не перевищують габарити смартфона. При цьому дизайн повинен бути досить яскравим, що дозволить швидко знайти прилад, навіть якщо він впав у високу траву.

Купуючи GPS навігатор слід враховувати його додаткові функції. Звичайно, їх наявність впливає на вартість, але значно полегшує складні маршрути. Наприклад, висотомір допоможе визначити висоту з точністю до метра при поході в гори, барометр дозволить спрогнозувати погоду, а компас визначити точний напрям, якщо ви стоїте на місці.

Garmin: популярні навігатори в Україні

Портативні навігатори Garmin - популярна серед туристів техніка. Модельний ряд включає як найпростіші бюджетні пристрої, так і гаджети для професіоналів з безліччю додаткових функцій.

Купивши навіть найдешевшу і просту модель, ви не прогадаєте і отримаєте якісний прилад з великою автономністю. Але безумовно, для складних і небезпечних маршрутів краще вибрати пристрій з більш широким функціоналом.

 10.03.2020
 (11 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок