Портативні туристичні навігатори Garmin Oregon: практика використання

Середній клас GPS навігаторів Гармін, зокрема лінійка Oregon, користується попитом від моменту презентації до сьогоднішнього дня. Можна виділити два головних складових рецепта успіху: ергономічний дизайн (форма і дисплей пристрою ідентичний звичним для нас смартфонам), доступна вартість при широкому функціоналі.

Корисні вміння

Залежно від виду активного заняття, портативний туристичний навігатор Garmin Oregon пропонує вибір режимів: ходьба, велотур, гірський велосипед, риболовля, полювання, скелелазіння, тайник. Крім основних режимів, в меню пристрою можна зустріти додаткові програми, такі як: довідник мисливця і рибалки, електронний компас, настройка повідомлень, перегляд погоди в реальному часі. Камера дозволяє робити миттєві знімки (в ситуації коли немає часу діставати фотоапарат або ж він відсутній). На кожному збереженому зображенні пристрій виставить поточну геометкамі. Спалах камери одночасно виконує функцію ліхтарика.

Щоб бути максимально мобільним

Виробник зробив пристрій максимально компактних розмірів, наділивши його при цьому кількома способами фіксації. Незалежно від пори року, стилю одягу і погодних умов навігатор повідомить про всі нюанси маршруту. У Garmin Oregon присутня металева кліпса, а в комплекті пропонується спеціальний карабін для фіксації гаджета зовні.

Трансфлектівний дисплей захищений мінеральним склом. Виробник постарався щоб пристрій одержав максимальну ударостійкість і прекрасну передачу кольору. Garmin залишив всього 2 механічні кнопки на корпусі навігатора: включення і позначки, де ви знаходитесь.

Варіації виконання

У стандартному виконанні на ринку доступні моделі під маркуванням Oregon 600. Крім цього, в Garmin додаткові моделі лінійки:

  • Garmin Oregon 700 з удосконаленою GPS антеною, виконаний в полімерному корпусі з класом водонепроникності IPX7;
  • Garmin Oregon 650/750. Моделі з більш широким загальним функціоналом. Серед основних родзинок слід виділити наявність камери з високою роздільною здатністю;
  • Garmin Oregon 650t / 750t. Гаджети для подорожей без горизонтів. Такі навігатори обладнані додатковими картами (платними для інших пристроїв) вже в базовому виконанні.
 23.04.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок