Портативні GPS навігатори в житті та спорті

Переносні навігатори - незамінні в таких видах спорту як: туризм, альпінізм, спортивне орієнтування, каякінг, велоспорт і інші. Портативні GPS навігатори таких брендів як Garmin заслужили велику популярність і серед мисливців, а також рибалок. Чи доцільно застосовувати таку техніку в повсякденному житті?

Знахідка для туриста

Більшість людей думають що для подорожі в невідому місцевість, чуже місто або країну буде достатньо смартфона. Це дійсно так, якщо знаходитися виключно в місцях де добре ловить стільниковий зв'язок. При виїзді за кордон проблема доповнюється ще й відсутністю мобільного покриття вашого оператора (інтернет в роумінгу досить дорогий). Ще одне "проти" смартфона в якості мобільного навігатора - відсутність можливості установки детальних карт пересіченій місцевості.

Портативний навігатор Garmin працює незалежно від місця розташування. Продумана конструкція, інформативний дисплей і фірмове програмне забезпечення дозволяють швидко зорієнтуватися на місцевості і відшукати нові, цікаві місця для екскурсій навіть без знання місцевої мови.

Просунуті функції

Garmin оснащує свою техніку додатковими навігаційними датчиками. Ваш портативний навігатор обладнаний альтиметром (що дозволяє точно відобразити рельєф місцевості на дисплеї), барометром і компасом (для любителів орієнтуватися на місцевості самостійно).

Все в одному пристрої

Якщо китайські виробники намагаються напхати свої пристрої додатковими функціями, з якими справляється звичайний смартфон (відтворення музики, відео, фото), то Garmin робить все для того, щоб подорож пройшло максимально комфортно і економно.

Фірмова опція BirdsEye satellite imagery дозволить отримати зображення запланованого маршруту в реальному часі. Крім того, погода з навігатором Garmin - це не банальні дані метеорологів, а показники температури, вітру, опадів і тиску в реальному часі. Завдяки метеорологічного радару, ви раніше всіх будете знати про наближення несприятливого фронту в тій чи іншій точці маршруту.

 10.04.2019
 (24 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок