Корисно всім, хто планує купити бездротовий ехолот Діппер

Бездротові ехолоти Deeper створені для комфортної та продуктивної риболовлі. Завдяки застосуванню цих приладів ви повернетеся додому з гідним уловом: вони вкажуть місця, де знаходиться велике скупчення риби.

Якщо вам потрібен компактний і функціональний прилад для риболовлі, то купити бездротовий ехолот Діппер буде відмінним рішенням. А щоб мати уявлення про це обладнанні і швидко вибрати потрібну модель, ознайомтеся з інформацією нижче.


Модельний ряд Deeper

Відомий виробник бездротових ехолотів випускає кілька моделей, а особливе уваги заслуговують такі прилади:

Start

Прилад початкового рівня з Wi-Fi з'єднанням дальністю 50 м. Він важить всього 60 грам, що робить його самим легким з усіх існуючий ехолотів і виключає можливість обриву волосіні.

Deeper Start оснащений знімними заглушками: він комплектується магнітним USB-кабелем.

PRO+

Deeper PRO + - «розумний» ехолот середньої цінової категорії з високою частотою сканування і можливістю створення докладних глибинних карт в реальному часі.

Модель відмінно підходить для підлідної риболовлі: вона відстежує найменші рухи приманки і наживки. Крім того, прилад дозволяє одночасно використовувати традиційний режим відображення даних і підлідний - обидва зображення будуть виводитися на екран.

Також слід зазначити функцію Zoom, завдяки якій можна наближати об'єкти під водою і сфокусуватися на вибраній деталі

Chirp+WiFi+GPS+Sonar

Найпотужніша в лінійці модель. Це перший в світі бездротової ехолот з функцією ехолокації CHIRP. На відміну від класичних методів сканування, ця технологія забезпечує шірокочастотное випромінювання, що значно збільшує деталізацію і достовірність одержуваної картинки.

Переваги ехолотів Deeper

Прилади Діппер демонструють високу точність показників і відмінну якість зображення. Крім того, вони універсальні і підходять рибалкам різного рівня. Виконаний у вигляді невеликого кулі прилад легко закидається і приймає сигнал на відстані до 100 метрів.

Купивши ехолот Deeper, ви отримаєте надійний і ефективний інструмент для вашої риболовлі.

 23.12.2019
 (14 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок