Корисно всім, хто хоче купити туристичний навігатор в Києві

Туристичний навігатор - надзвичайно важлива деталь екіпіровки всіх, хто часто ходить в гори і піші походи за межі міста. У простому поході девайс може бути корисним, а в дійсно складних і специфічних умовах може запросто врятувати життя. Звичайно, якщо підійти до вибору з усією серйозністю.

Нижче ділимося корисними рекомендаціями з тими, хто збирається найближчим часом купити туристичний навігатор в Києві. Розповімо про найпотрібніших його функціях і ключові критерії, які повинні лягти в основу кожного вибору.

Ключові критерії вибору

Туристичний навігатор відрізняється від звичайного автонавігатора і простих GPS-пристроїв наявністю трьох основних характеристик. Власне, саме вони повинні бути основою вибору хорошого пристрою.

  • Чітке визначення місця розташування. Дуже важливо, щоб і датчики, і приймачі були чутливими, і могли приймати сигнал навіть у найвіддаленіших районах. Найпопулярнішими залишаються пристрої, що працюють з системами GPS і ГЛОНАСС.
  • Вологозахисний і ударостійкий корпус. Дощ, сніг, різка зміна температурного режиму: все це цілком нормальна ситуація для гірської місцевості, а тому вкрай важливо, щоб пристрій був надійно захищене від всіляких негативних факторів і могло підтримувати нормальну роботу якомога довше.
  • Автономність. Погодьтеся, тягти з собою зарядні пристрої - зовсім не варіант. З ними може трапитися все що завгодно. Та й зайва вага в піших походах - таке собі задоволення. Краще рішення - звичайні пальчикові батарейки. Завжди можна взяти комплект додаткових і залишатися з упевненістю в їх надійності. Як правило, такі навігатори працюють 2-3 дні без енергетичної дозаправки.

Які навігатори краще?

Одними з кращих на сучасному українському ринку залишаються навігатори компанії Garmin. Навіть найпростіші моделі бюджетного характеру вже підтримують системи GPS і ГЛОНАСС, працюють в досить широкому температурному діапазоні і мають відмінну ступенем водозащити.

Нагадаємо, що в магазині Aparat є великий вибір різнопланових туристичних навігаторів Garmin. Вибирайте краще рішення і залишайтеся завжди на плаву.

 09.10.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок