Корисно всім, хто хоче купити ехолот для риболовлі в Україні

Складно уявити професійного рибалки без відповідної екіпіровки. І якщо вже говорити про профільному інструментарії, то в першу чергу варто виділити сучасні ехолоти. Це - ті самі пристрої, які дозволяють рибалити ефективно, комфортно і цікаво.

Якщо ви незабаром плануєте купити ехолот для риболовлі в Україні, ми розповімо про деякі нюанси, які варто знати перед покупкою.

Критерії вибору ехолота

Купівля ехолота в обов'язковому порядку повинна базуватися не тільки на професійному рівні рибалки, але також і умовах, в яких він часто працює. Від цього і буде залежати набір функцій пристрою. А разом з тим - його вартість.

Умовно існує три види ехолотів:

  • Для човна;
  • Для зимової риболовлі;
  • Для берега.

В цілому, як таких серйозних відмінностей немає. Однак варто розуміти, що ехолот для човна підбирається таким чином, щоб той не заважав рибалці маневрувати. Крім того, він повинен мати надійні кріплення.

Ехолоти зимового типу, на відміну від простих, виготовляються з морозостійких матеріалів і можуть витримувати значні негативні температури.

На що звернути увагу?

При покупці ми б рекомендували звертати увагу на кілька ключових параметрів.

  • Кількість променів або частота сигналу пристрою. Наприклад, для риболовлі з човна досить простого однопроменевого ехолота. Якщо ж ви націлені полювати за цілим косяком, то краще взяти модель потужніший - до 5-6 променів.
  • Розмір екрану. Той самий випадок, коли він важливий. Чим більше дисплей, тим чіткіше ви зможете розглянути ситуацію на дні - тим краще результат отримаєте в результаті.
  • Розрахункова глибина. Для водосховища підійде ехолот з глибиною до 25 метрів. Для природного озера з западинами - до 80 метрів. Для моря вже можна брати дорогі професійні пристрої - до 365 метрів.

Інші характеристики, такі як потужність передавача, кут огляду і ступінь захищеності корпусу, також варто підбирати виходячи з глибини і типу водойми. Відповідно, чим глибше водоймище, тим більше цифри будуть на показниках.

Якщо у вас виникнуть складності з підбором, консультанти магазину Aparat завжди готові надати більше інформації.

 24.02.2020
 (12 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок