Чому вам потрібен годинник для бігу

Якщо ви вирішили вести здоровий і активний спосіб життя, почавши з щоденних ранкових або вечірніх пробіжок, вам буде потрібно не тільки зручна і практична екіпірування, а й додаткове устаткування. Щоб постійно працювати над собою і покращувати результати, необхідно вести облік і проводити аналіз ваших пробіжок.

Ключовими показниками для початку можна вважати загальне відстань, максимальний пульс і темп бігу. Всі ці дані можна отримати, скачавши спеціальний додаток на свій смартфон, який покаже всі необхідні дані після чергової пробіжка.

Для визначення пульсу можна купити пульсомір або вважати його вручну. У той же час смартфон - це не найкраще рішення для тренувань. Він не дуже компактний і зручний, йому потрібне постійне покриття GPS, а точність вимірювань часто вельми приблизна.

Кращим варіантом стануть професійні годинники для бігу з пульсоміром, що володіють розширеним функціоналом і при цьому практично непомітні на вашій руці.

На які параметри звернути увагу

Для початківців спортсменів або тих, хто займається час від часу з невисокою інтенсивністю, підійдуть найпростіші моделі. Вони показують час тренування, пройдену відстань і середній темп бігу. Якщо ви починаєте більше серйозні тренування, варто звернути увагу на моделі з вбудованою функцією вимірювання середньої та максимальної швидкості, а також з вимірником пульсу.

Пульсомір - важливий елемент годин для бігу, який допомагає на ранніх порах новачкові уникнути можливих проблем з постановкою правильного дихання. Надалі це дозволяє менше втомлюватися при бігу і підвищувати ефективність ваших тренувань.

Якщо ви контролюєте час занять, годинник повинні бути оснащені секундоміром, який також використовується для проведення інтенсивних бігових відрізків. Вбудований вібросигнал необхідний для контролю бігу і не перевищення заданих на початку заняття параметрів.

Якщо ваша мета - максимально довга дистанція, не варто рвати жили і видавати спринтерські відрізки, навантажуючи серцевий м'яз. Вібрація тут же подасть сигнал про необхідність дотримуватися планованого темпу.

Крім того, спортивно-туристичні годинники для бігу повинні бути сумісними з вашим смартфоном для збереження інформації та подальшого її аналізу. Зверніть увагу на вагу гаджета, його ергономічність і автономність, а також ступінь волого і пилозахисту корпусу.

 27.06.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок