Чому варто купити годинник водонепроникний в Києві?

З'явившись не так давно, смарт годинники набувають все більшої популярності. Це пояснюється високою функціональністю гаджета, захованого, до того ж, в стильному корпусі.

Корисний пристрій

Сьогодні, багато виробників компактної електроніки пропонують свої моделі розумних годинників. Не стала винятком і відома американська компанія Garmin випустила серію спортивних гаджетів, що включає і водонепроникний годинник для плавання.

Професійні заняття плаванням, та й просто підтримка форми в басейні, вимагає постійного контролю, що стосується техніки плавання, який може здолати дистанції та інших нюансів, які безпосередньо впливають на результат занять. До недавніх пір, всі розрахунки проводилися спортсменом самостійно, в розумі, або за допомогою секундоміра тренера.

Однак, в даний час, завдяки розумним годинах Garmin, весь процес став значно простіше. Плавець тепер може повністю зосередитися на тренуванні, а всіма підрахунками буде займатися розумний гаджет.

Смарт годинник Гармін замість персонального тренера

Смарт-годинник для плавання, бренду Garmin, одягнені на зап'ясті спортсмена, будуть однаково ефективними, і в басейні, і на відкритій воді. Це своєрідний персональний тренер, що дозволяє отримувати повну інформацію про якість тренувального процесу і рівні підготовки плавця. Він веде облік пройденої дистанції, кількості гребків, часу, витраченого на подолання певної відстані, витрати калорій, а також виконує аналіз отриманих даних, вказуючи на можливі помилки.

Крім того, годинники для плавання Гармін виділяються:

  • Максимально високим рівнем захисту від води, високої температури і механічних впливів. За цим показником, гаджет повністю виконує вимоги стандарту IP67.
  • Можливістю зручною синхронізації з персональним комп'ютером. Це дає можливість спортсмену аналізувати дані, отримані за підсумками занять, вносити корективи в тренувальний процес, спостерігати за можливим прогресом, за допомогою зрозумілого і зручного софта.
  • Можливістю використання технології USB ANT Stick, що забезпечує автоматичну передачу даних на ПК. Синхронізація не вимагає проводового підключення і виконується годинами самостійно.

Спортивні годинник Garmin це дуже ефективний персональний тренер, що розміщується на зап'ясті.

 10.07.2019
 (20 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок