Чому досвідчені користувачі прагнуть купити туристичний навігатор Гармін?

Ще зовсім недавно, щоб не заблукати в незнайомому місці, туристи, мисливці і любителі порибалити, використовували паперову топографічну карту і компас, а часом і просто помітні орієнтири.

В даний час, прокладку маршруту і орієнтацію на місцевості, вже довіряють сучасним технологіям, представленим навігаційними приладами спеціально для туризму. При цьому, серед досвідчених користувачів, особливо затребуваними є туристичні навігатори Гармін.

Деякі особливості туристичних навігаторів Гармін

Американська компанія Garmin є безсумнівним світовим лідером, в області розробки і випуску навігаційних приладів для туризму. На сьогоднішній день, це, можливо, єдиний бренд, який продовжує масове виробництво цих пристроїв.

Всі, хто користується продукцією Гармін, відзначає точність і доскональність пропонованих топографічно карт, на яких відзначена кожна гай, стежка або пагорб.

Навігаційні туристичні прилади американського бренду представлені великою кількістю моделей. Вони можуть відрізнятися дизайном, функціональними можливостями і деякими технічними особливостями. Але всі вони, як мінімум, дозволяють виконати прокладку маршруту, за заданими координатами, запам'ятає вже пройдені, зберегти інформацію про корисні орієнтири і важливих точках маршруту, а також скористатися вбудованим компасом. Багато моделей наділені власною метеостанцією, функцією визначення висоти над рівнем моря і багатьма іншими корисними для туриста можливостями.

Всі вироби Garmin підтримують супутникову систему навігації GPS. Правда, можна придбати навігатори, які приймають і сигнали ГЛОНАС. Пристрої, що підтримують обидва формати, вибирають затяті мандрівники, чий ареал переміщень не обмежений певною територією, країною або континентом.

Основні переваги навігаторів Garmin

Туристичні навігаційні пристрої, американського бренду Гармін, мають ряд незаперечних переваг, над аналогічною продукцією інших виробників. До них можна віднести:

  • Наявність потужного приймача, що забезпечує хороший прийом супутникових сигналів в найбільш складних умовах.
  • Відмінна якість збірки і чудовий захист від вологи, пилу і серйозних механічних впливів.
  • Харчування від пальчикових батарейок, запас яких завжди можна взяти в похід.
 11.07.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок