П'ять причин купити бездротовий велокомп'ютер в Україні

Компактний безпровідний велокомпьютер - справжня знахідка для любителів велосипедних поїздок і професійних спортсменів. Пристрій надає інформацію про швидкість, пройдену відстань, висоті схилу і т.д.

Якщо ви хочете купити бездротовий велокомп'ютер в Україні, але не знаєте як вибрати, то потрапили за адресою. У статті розглянемо основні причини для придбання корисного пристрою і нюанси його вибору.

Для чого потрібен?

Невеликий велокомпьютер відрізняється зручністю. З ним ви не будете відволікатися від поїздки, щоб дізнатися важливу інформацію.

Розглянемо 5 причин купити пристрій зараз.

  • Інформативність. Девайс відображає на екрані показники, які стосуються руху і стану вашого організму (за допомогою спеціальних датчиків).
  • Комфорт. Компактний гаджет ергономічний, простий у використанні і не вимагає додаткових підключень.
  • Легка установка. Провідні велокомп'ютери довше і складніше підключати, особливо якщо ви ніколи не користувалися ними.
  • Функціональність. Сучасний велокомпьютер покаже всю інформацію про поїздку і передасть дані на комп'ютер. Удома ви зможете проаналізувати поїздку на великому екрані.
  • Надійність. У бездротовому варіанті немає проводів, а значить ви нічого не зможете пошкодити.

Багато сучасних моделей оснащені GPS, з яким ви легко отримаєте інформацію про місцезнаходження, відстані до точки призначення і знайдете найкоротший шлях до мети.

Переваги бездротових велокомпьютеров Garmin

Компанія Гармін - один з лідерів ринку з виробництва обладнання для активного відпочинку. Їх «розумні» велокомп'ютери використовують професійні велосипедисти у всьому світі.

Обладнання від Гармін оснащено всім необхідним для аналізу вашої поїздки. Його можна налаштувати за допомогою безкоштовних додатків, віджетів з Connect IQ Store. Програмне забезпечення допоможе визначити погодні умови для конкретної місцевості і точно розрахувати інтервал поїздки.

Бездротовий велокомпьютер Гармін збереже акуратний вигляд вашого велосипеда і зробить поїздки максимально ефективними.

 29.10.2019
 (15 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок