Передові снасті: ехолоти для риболовлі від Garmin

Бути з уловом на будь-якій водоймі і в будь-якій його точці досить складно. Спростити завдання і підвищити задоволення від риболовлі може сучасний бездротовий ехолот. У Garmin розуміють, що зробити пристрій яке кожен би вважав ідеальним - неможливо. Саме тому виробник постійно розробляє і презентують нові моделі незамінною снасті сучасного рибалки. Поговоримо про особливості експлуатації ехолотів компанії.

Розумна рибалка

Швейцарський виробник намагається не тільки "напхати" презентовані ехолоти додатковими можливостями, а й поліпшити якість його основної функції - дослідження та аналіз структури, рельєфу дна водойми.

Для прикладу розглянемо ехолот Garmin GPSMAP 721xs. Пристрій - представник преміум-класу ехолотів для професійної та просунутої аматорської риболовлі. Чим такий гаджет може зацікавити потенційного споживача?

  • Приймач пристрою близько 10 ГЦ, а значить сигнал буде оновлюватися раз в 10 секунд. На екрані відображається точне місце розташування і картинка з глибини - в реальному часі;
  • Уже в базовій комплектації пристрій містить карту світу. З ехолотом Гармін рибалка стане можливою в будь-якій країні світу;
  • На екрані GPSMAP 721xs можна побачити кристально-чисті зображення будь-якої ділянки дна (або певної глибини). Тепер відшукати цікаві об'єкти для занурення, або місця скупчення риби стане простіше.

Бездротові новації

Деякі ехолоти Garmin підтримують функцію автопілота і детального радара. Більшість моделей представлені в традиційному вигляді: прилад для виробництва звукових імпульсів (за допомогою яких відбувається локація) і пристрій для управління і фіксації даних (екран з системою управління). Крім того, на ринку існують альтернативні моделі, які більш прості й доречні для використання в аматорській риболовлі.

Ехолот з Wi-Fi

Бездротовий ехолот дозволить відстежувати дані звукових імпульсів через пряму Wi-Fi мережу. Єдина умова для повноцінної роботи пристрою - наявність хоча б одного пристрою на ОС Android або IOS. Ехолоти такого типу можуть синхронізуватися практично з будь-якими мобільними пристроями: смартфонами, планшетами, ноутбуками.

 19.04.2019
 (25 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок