Перед тим як купити велокомпьютер в Україні

Електронний асистент велосипедиста - досить поширений гаджет в європейських країнах. Рішення купити велокомп'ютер в Україні приймає все більше наїзників, з популяризацією двоколісного транспорту. Компактні комп'ютери, незалежно від виробника, дуже схожі між собою, власним функціоналом. Але навіть перед придбанням такого гаджета потрібно опанувати порцією необхідної інформації.

Оптімізація апаратної частини

На ринку можна зустріти багато пропозицій від китайських виробників. Ми не можемо стверджувати, що всі вони поганого якість, але факт, що через специфічний програмного забезпечення, такі пристрої досить важко синхронізувати з іншими - залишається фактом. Тобто, такий пристрій може досить стабільно і точно відображати поточну швидкість, пройдену дистанцію і інші показники, але в зв'язку з тим, що операційна система створена для користувачів певного регіону або країни, в таких пристроях недоступно багато можливостей.

Міжнародна версія

Для того, щоб забезпечити стабільну і повноцінну роботи велокомпьютера в будь-якій точці світу існує спеціальні міжнародні (International) версії. Приміром, вся офіційна техніка компанії Garmin, яка продається в сертифікованих точках продажів має ПО з міжнародної оптимізацією. Більш того, виробник розробив операційну систему, на базі якої працює вся їхня техніка.

Поїздка без обмежень

Раніше комп'ютери для велосипедів були, по суті, годинами з можливістю виміру швидкості і дистанції. При цьому навіть такі базові дані відображалися вкрай неточно. Сьогодні Garmin розробив велокомп'ютери, в яких можна встановлювати карти будь-якій місцевості. Для навігації, в більшості пристроїв є вбудована антена для прийому сигналу GPS.

Бортові комп'ютери для велосипедів допоможуть швидко інтегруватися в спільноти за інтересами та зіставляти результати власних пробігів з показниками інших велосипедистів. Деякі пристрої обладнані додатковим датчиком серцевих скорочень. Ваші поїздки стануть повністю безпечними для здоров'я.

 13.05.2019
 (23 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок