Перед тим як купити ліхтар для велосипеда в Україні

Оптика для велосипедного транспорту не належить до техніки, на яку слід звертати особливу увагу і витрачати гроші. Саме так, на жаль, вважає багато українських велосипедистів. Такі люди, в кращому випадку, набувають максимально бюджетні ліхтарі, не замислюючись про доцільність покупки. Як купити ліхтар для велосипедів в Україні і зробити так, щоб девайс виправдав вкладення?

У двох словах про теорію

Ефективність використання ліхтаря для велосипедів, в цілому, доведена в серії краш-тестів ще десяток років тому. Але широке поширення в нашій країні, такі пристрої, чомусь не придбали досі. Ось кілька потенційних причин ігнорування елементарного правила безпеки багатьма велосипедистами і контраргументи до них:

  • Висока вартість. Навіщо платити сотні (а іноді і тисячі) гривень за якийсь ліхтар, якщо велосипед мені потрібен днем. Яскраве світло від велосипедної фари здатний збільшити шанси бути помітним на дорозі навіть в полуденний час влітку. Ви платите не тільки за можливість їздити вночі, але і за безпеку здоров'я і навіть власного життя. Крім того, багато моделей велосипедних ліхтарів мають безліч компоновок і функцій для використання байка практично при будь-яких погодних і дорожніх умовах.
  • Можна скористатися підручними аналогами. Звичайно, ви можете прив'язати скотчем або іншим способом встановити портативний ліхтарик на кермо свого велосипеда і вважати, що більше нічого не потрібно. Але сучасні велосипедні фари обладнані діодами з сумарною потужністю, необхідної для безпечного і комфортного маневрування на дорозі. Крім того, в комплекті з такими гаджетами поставляється спеціальне кріплення для установки на будь-які моделі велосипедів. Деякі велосипедні ліхтарі мають протиударний корпус.

Поради щодо вибору

Відзначимо, що цільове призначення освітлення дійсно грає роль. Так, мінімально необхідний набір для будь-якого велосипедиста:

  • Фара головного освітлення;
  • Габаритні вогні на задній частині.

Ідеальний варіант - доповнити базовий комплект освітлення велосипедним комп'ютером (навігатором).

 30.05.2019
 (17 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок