Особливості підбору вело GPS навігатора

При регулярному використанні велосипеда для пересування по знайомим маршрутам, немає особливої ​​необхідності в навігаційному пристрої. Правда, якщо рейдер відправляється в далеку поїздку, та ще й по малознайомій місцевості, варто придбати вело GPS навігатор.

Особливості велонавігатора

Звичайно, функції велонавігатора може виконувати і звичайний смартфон, наділений спеціальним ПО, але більш зручним в користуванні, буде спеціально «заточений» під велосипед навігатор.

Це пристрій виконаний за аналогічним принципом з автомобільним, але відрізняється:

  • Меншою діагоналлю екрану і самого виробу.
  • Ємною батареєю.
  • Присутність спеціального кріплення, що дозволяє зафіксувати прилад на кермі Велобайк.

Однак, що стосується можливостей і функцій велосипедного навігатора, то тут він практично не відрізняється від більш великих аналогів. Вони працюють автономно, використовуючи геолокацію з супутника і завантажені карти.

Вибір велонавігатора

Вибираючи навігаційне GPS пристрій для велосипеда, варто звернути особливу увагу на:

  • На якість виконання корпусу. Крім привабливого дизайну, важливим моментом є міцність використовуваного пластику і його фактура. Він повинен витримувати чималі механічні дії, з огляду на можливість падіння велосипедиста, і бути не слизьким, щоб забезпечити надійність його фіксації на кермі.
  • Стійкість до вологи. Необхідно переконатися в водостійкості і наявності заглушок на тих місцях, де можливе попадання вологи в корпус.
  • Надійність кріплення, що використовується для фіксації навігатора на мотоциклі. Краще завжди задіяти кріплення, яким спочатку комплектується пристрій або сумісний з ним.
  • Ємність батареї. Не варто купувати пристрій, з ємністю акумулятора менш як 1500 міліампер на годину. У велосипедних навігаторів немає можливості зарядити від генератора або акумулятора, як у випадку з автомобільними моделями.
  • Об'єм пам'яті і слот для додаткової. Навігаційні карти вимагають чимало місця. Та й GPS-пошук вимагає мегабайтів.
  • Зручність інтерфейсу. До нової сторінці потрібно звикати. Тому, варто вибирати знайому.
  • Здатність приладу зчитувати різні формати навігаційних карт, щоб не обмежувати вибір користувача.

Існує чимало різних моделей велонавігаторов, з різними можливостями і ціною, що дозволяє, любителю велопутешествій, вибрати найбільш підходящий.

 19.07.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок