Особливості та гідності туристичних навігаторів Garmin

Ще не так давно, для орієнтування на місцевості, любителі далеких туристичних походів, рибалки та мисливці, могли використовувати тільки паперові топографічні карти, компас і природні орієнтири. Однак, сьогодні, прокласти маршрут і не заблукати в незнайомій місцевості допомагають сучасні технології, в особі туристичного навігатора.

Зовні, цей прилад нагадує мобільний телефон, але з набагато меншою кількістю функцій. Але, головне, що він може показувати досить докладну карту місцевості і забезпечувати відмінний прийом сигналів з навігаційних супутників.

Туристичні навігатори від Garmin

Визнаним авторитетом, в розробці та виробництві туристичних навігаційних приладів, є американська компанія Garmin. На даний момент, це єдиний в світі брендом, який займається масовим виробництвом подібних пристроїв.

Відмінною особливістю, американської продукції, є застосування досить докладних топографічних карт. Туристичний навігатор Гармін показує кожну стежку, гай або пагорб.

Навігатори Garmin представлені чималою кількістю моделей, які можуть відрізнятися зовнішнім виглядом, деякими технічними характеристиками і функціональними особливостями. Але, все вони дозволяють прокласти маршрут, за вказаними координатами, зберігати старі маршрути і інформацію про важливі точках, використовувати вбудований компас, а в деяких випадках, виміряти атмосферний тиск і дізнатися висоту певної точки над рівнем моря.

Практично всі моделі навігаційних пристроїв Гармін працюють із супутниковою системою GPS. Однак, випускаються навігатори, які беруть і сигнали ГЛОНАС. Для завзятих мандрівників цілком актуальним може бути придбання моделі, що працює з обома системами.

Основні переваги навігаторів Garmin

До безперечних достоїнств, туристичних навігаторів Гармін, можна віднести:

  • Потужний приймач, що дозволяє добре приймати супутникові сигнали в найскладніших умовах.
  • Чудова якість збірки, наявність ударостійкого і вологонепроникного корпусу.
  • Можливість використовувати для живлення пристрою пальчикові батарейки, що дуже зручно при тривалих походах.
  • Зручний і зрозумілий інтерфейс.

При цьому, велика різноманітність моделей дозволяє придбати туристичний навігатор, який відповідає всім вимогам користувача.

 24.06.2019
 (16 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок