Обслужити Garmin в Києві: кращий сервісний центр

Навіть сама надійна техніка може зношуватися і потребує своєчасного обслуговування. Це стосується і популярних навігаторів Garmin. Раз на місяць їх карти точно потребують оновлення.

Однак якщо у вас вийшов з ладу навігатор Garmin в Києві, кращий сервісний центр до ваших послуг. Оперативно і професійно усунемо будь-яку поломку. Також оновлюємо карти і ПО.

Чому може поламатися навігатор Garmin

Є два типи поломок, з якими до нас звертаються найчастіше. Перша пов'язана з механічним впливом (найчастіше падінням). При необережному поводженні може тріснути скло і вийти з ладу сенсор. Усунути таку неприємність можна, проте це коштує своїх грошей і займе деякий час.

Також навігатор може перестати заряджатися. Виною цьому найчастіше стає розхитаний зарядний роз'єм або зламаний всередині нього штекер. За необхідності ми замінимо і його.

Оновлюємо карти і ПО

Іноді навігатори можуть показувати зовсім не те, що є в реальності. Особливо, якщо ви жодного разу не оновлювали карти після покупки пристрою (так, і таке буває). Справа в тому, що старі дороги перекриваються, нові - відкриваються. Відповідно, дуже важливо вчасно закачувати нові актуальні відомості по картах.

Якщо вам знадобилася послуга подібного плану, ми також готові виконати її на гарантовано високому рівні.

Чому з нами зручно

Сервісний центр Garmin від компанії Aparat функціонує вже кілька років. На нашому рахунку більше 2000 успішно відремонтованих навігаторів і іншій суміжній техніки.

Ми гарантуємо:

  • Професіоналізм кожного майстра, якому під силу усунути будь-яку, навіть найскладнішу поломку;
  • Оперативні терміни виконання ремонтних робіт (не тримаємо у себе пристрій по кілька місяців);
  • Отримання клієнтом гарантій на роботи, терміном на 1 рік.

Міняємо дисплеї, роз'єми, кнопки, контролери та мікросхеми. Якщо ваш навігатор вийшов з ладу, і ви не розумієте причину неприємності, ми готові її діагностувати і дати актуальні рекомендації щодо усунення поломки.

Довірте свій навігатор рукам професіоналів, вибирайте послуги сервісу Aparat.

 03.09.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок