Про необхідність купити ліхтар на велосипед в Україні

Дивно, але питання про необхідність покупки ліхтаря на велосипед з'являється на форумах велосипедистів значно частіше, ніж ми очікували його бачити. І раз так відбувається, то пропонуємо зупинитися на цьому докладніше.

Якщо ви плануєте незабаром придбати ліхтар на велосипед в Україні, то наведена нижче інформація буде визначено корисною.

Навіщо він взагалі потрібен велосипеду?

Ліхтар не відноситься до обов'язкових велосипедним атрибутам, на відміну від тих же катафотов. В цілому, якщо ви катаєтесь тільки вдень і по недалеким околицях з велодоріжками, то з ймовірністю в 99% він вам і не потрібен особливо.

Однак якщо ви часто буваєте за містом, любите їздити в велотури, катаєтесь в нічний час і по автодорогах з великим трафіком, то тут вже точно варто задуматися про придбання.

Ліхтар на велосипеді виконує дві найважливіші функції:

  • Висвітлює дорогу самому велосипедисту;
  • Дає зрозуміти решті учасників дорожнього руху, що тут є велосипедист.

Власне, якщо ви бачите відмінно і в сутінках, то тут думати швидше потрібно про те, що вас можуть не помітити проїжджаючі мимо автомобілі. Так що ліхтар точно потрібен.

Як обрати?

Багато хто до цих пір плутають велофари і велофонарі. Між собою вони відрізняються відразу за кількома параметрами. Велосипедний ліхтар, наприклад, можна використовувати не тільки на велосипеді, а й окремо від нього, що вкрай іноді зручно на рибалці, полюванні і просто в туристичних вилазках. Велофари, відповідно, так просто зняти не вийде. Та й нема чого.

При виборі краще звертати увагу на кут засвіти, ніж на потужність і далекоглядність. Чим ширше кут освітлення буде, тим краще ви будете орієнтуватися в просторі вночі. А це вже величезний плюс.

Також рекомендуємо приділяти увагу і іншим параметрам. Наприклад, в плані дальнобійності краще, якщо під ліхтарем буде декілька режимів. При цьому добре, якщо харчування буде протягнуто від одного джерела. Світлова температура не важлива.

Нарешті, пам'ятайте, що велофонарь повинен бути міцним і стійким до впливу атмосферних опадів. З таким точно можна вирушати в дорогу і не боятися несподіваних сюрпризів.

 17.02.2020
 (9 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок