Кілька причин купити ліхтар на велосипед в Україні

Велосипедний транспорт не став повноцінною альтернативою громадському в нашій країні. Тільки 2% населення України користується велосипедом - в якості постійного транспортного засобу. Влітку тенденція незначно змінюється в маленьких містах і селах. Тим не менш, одна з головних перешкод для більш активного переходу на двоколісний транспорт - відсутність необхідної інфраструктури. Але, як то кажуть, хто хоче - шукає можливості. Купити ліхтар на велосипед, в Україні - один з найбільш популярних способів убезпечити їзду по автомобільним дорогам. Наскільки ефективний такий метод?

Бренд або Китай?

Звичайно, багато велосипедистів, якщо і вирішуються на покупку велосипедної фари, то намагаються вибрати максимально дешеву модель. Під даний параметр потрапляє більшість китайської техніки. Аналіз всіх пропозицій на сайті Aliexpress, разом з інформацією отриманою після перегляду ряду тематичних оглядів, дозволяє зробити такі висновки:
  • У Китаї виробляють дуже багато "клонів" брендових фар. Презюміровать низька якість всіх пристроїв - неможливо. Але в більшості ситуацій ви не отримуєте ніяких гарантій і сертифікатів при покупці;
  • Моделі, конструкція яких створена в Піднебесній, мають право на життя, але вимагають перевірку часом.
Все-таки, навіщо переплачувати за бренд (при тому, що цінник на деякі моделі перевищує $ 200)? Все просто:
  • По-перше, ви отримуєте не просто "лампочку з батарейками", а спеціальний велосипедний ліхтар (налаштований для роботи як головне освітлення, або габаритні вогні), який має світловий пучок необхідної потужності, а іноді і можливість синхронізації з іншою технікою, для оптимізації поїздок (наприклад компанія Garmin);
  • По-друге, брендовий техніка супроводжується довгостроковою гарантією (як правило від 1 до 3 років). Крім того, виробники, які мають офіційні представництва на території України забезпечують постійну технічну підтримку для своїх клієнтів.

Їзда зі світлом

Використання фари на велосипеді - це безпека при русі як в нічний, так і денний час. Освітлення створює не тільки додаткову оглядовість для велосипедиста, а й повідомляє пасажирів і водіїв про перешкоди на шляху.
 13.06.2019
 (21 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок