Навігатор Garmin Nuvi: корисна інформація для власників

Компанія Garmin намагається максимально докладно сегментувати власні продукти. На ринок навігаційної техніки України виробник зайшов з портативними, туристичними та автомобільними пристроями. Навігатор Garmin Nuvi - можна віднести до досить успішною і продається лінійці в усьому світі. Розповімо про нюанси експлуатації таких гаджетів.

Програмне забезпечення

Для людей, які мали досвід використання техніки Гармін, лінійка сенсорних автомобільних навігаторів Nuvi видасться знайомою. Стандартний інтерфейс і інтуїтивно зрозуміле управління основними режимами. GPS навігатори серії працюють під управлінням фірмової операційної системи Garmin, а значить для даних пристроїв доступні не тільки програми та файли з фірмового магазину, а й стороннє ПО.

Швидкі рішення для проблем, що виникли

Нижче опишемо ситуації і вирішення до них, які не принесуть шкоди пристрою і системі. Інформація несе виключно рекомендаційний характер. У разі виникнення неполадок або проблем з пристроєм слід звертатися в фірмові сервісні центри або безпосередньо до представника виробника.

  • Після спроби збереження точки навігатор повідомляє про переповнення пам'яті і зависає. Звичайно, таку ситуацію можна назвати проблемою якщо вона виникає на пристрої, де в дійсності досить пам'яті. Слід перейти в системне меню, затримавши кнопку харчування до моменту входу, після відшукати пункт «Очистити точки» (або Clear Waypoints англійською). Далі навігатор необхідно перезавантажити і заново виставити параметри мови і регіону. Систематичне виникнення такої проблеми - привід звернення в сервіс;
  • Система прокладає маршрут через пересічену місцевість або неіснуючі дороги. У більшості ситуацій - проблема в картах. Найбільш часто вона зустрічається після самостійної установки растрових карт зроблених іншими людьми. Найбільш оптимальне рішення - придбання ліцензійного аналога. Крім цього, можна спробувати зробити наступне: в пункті під назвою «Навігація» виключити створення маршруту через другорядні дороги. Навігатор вкаже шлях через головні дороги і траси, минаючи неіснуючі, по факту.
 28.05.2019
 (19 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок