Навігатор Garmin: купити в Києві техніку бренду з історією

Перший виробник у якого вийшло адаптувати військову технологію GPS для споживчого ринку. Перша компанія, яка змогла зробити навігацію в чужій місцевості максимально простій і доступній для звичайної людини. В результаті - перший GPS який оптимально працює на базі власної операційної системи. Все це - навігатор Garmin. Купити у Києві техніку швейцарського виробника досить просто, але так було не завжди.

Кожному своє

Засновники Garmin (Міо Кан і Гарі Баррелл) почали розробку перших пристроїв з чіткою метою: зробити навігацію доступною для кожного. Таким чином ринок отримав перші універсальні GPS навігатори. Так, вони не були ідеальними, мали досить великі габарити і не найпродуктивніший залізо. Але споживачі повірили в техніку. Таким чином, компанія регулярно розширює і максимально сегментує асортимент, залишаючись на першому місці в світі, до сьогоднішнього дня.

Для українського ринку

Якщо в США і більшості європейських країн продукція Garmin стала доступною відразу після перших презентацій, то в Україні гаджети стали доступні набагато пізніше. Ще з перших моделей (продажу GPS 12 почалися з 1997 року) компанія зайняла "преміум" нішу. Тому вартість гаджетів була досить висока. У вільному продажу "сірі" (без сертифікатів) моделі надійшли в 2000-х роках. Популярність навігаторів була досить низька з двох причин:

  • Відсутність рекламної кампанії;
  • Завищена вартість через спекуляції. Наприклад, якщо в США навігатор продавався під цінником в $ 200, то в Україні ціна виростала до $ 250-300.

Garmin сьогодні

Офіційна дистрибуція навігаційної техніки Garmin в Україні почалася з 2007 року. На жаль, ще тоді компанія не зустріла великого попиту на свою продукцію. Пізніше GPS став доступний в смартфонах, якого вистачало для повсякденних цілей. Garmin став активно поширюватися серед фахівців, спортсменів і автомобілістів.

Сьогодні попит на автомобільні й туристичні навігатори росте. Техніка компанії має просте навігаційне меню, велика кількість безкоштовних програм, які спрощують навігацію та розвинену мережу офіційних представництв (як в Києві, так і по всій Україні).

 12.06.2019
 (18 переглядів)
Ми спеціалізований офлайн магазин
Наявність нових моделей товарів
Готові завжди допомогти навіть на відстані
Гнучка система
знижок